Oil Sketch pro Safari, Money Pro a Translate 3 jsou dnes k dispozici

Pokračujeme tento týden, kdy jsme již spustili nový operační systém. další nabídky a propagace ve hrách a aplikacích U našeho iPhonu, iPadu a samozřejmě iPodu touch je toto zařízení často zapomenuto zmínit. A dnes to děláme se třemi opravdu užitečnými aplikacemi: editor fotografií, manažer osobních financí a webový překladač.

Nezapomeňte, že všechny nabídky uvidíte níže Omezený čas. Od té doby Novinky pro iPhone Můžeme zaručit pouze jeho platnost při publikování tohoto příspěvku, ale nemůžeme zaručit, protože vývojáři pak poskytnou tyto informace. Proto doporučujeme stáhnout si jej co nejdříve, abyste mohli využít slevu, pokud máte zájem. Pokud nejsou takové, jaké jste očekávali, můžete je vrátit a získat peníze zpět.

Olejová skica

Začali jsme „Oil Sketch“, skvělou aplikací, kterou můžete udělat. Proměňte své fotografie v krásné a originální olejomalby dokonce poslat jako pohlednici kdekoli na světě. Vyberte fotografii ze svého navijáku a pořiďte fotografii přímo pomocí fotoaparátu v aplikaci, použijte filtr a stane se z něj olejomalba, kterou můžete sdílet na sociálních sítích, zprávách, e-mailu a dalších.

Olejová skica

Normální cena „Oil Sketch“ je 3,49 €, ale nyní ji můžete získat pouze za 1,09 €.

OilSketch - Watercolor Effect (AppStore Link)

OilSketch – Akvarelu

Rukshan marapana

3,49 EUR

Peníze pro

«Money Pro» je finanční aplikace, která vám pomůže Spravujte a plánujte své platby a účty, plánujte rozpočty, sledujte své osobní finance a mnohem více. Synchronizuje se mezi všemi vašimi zařízeními a má nekonečné množství funkcí, které můžete využít jak v domácí ekonomice, tak v profesionálních účtech.

„Money Pro“ má běžnou cenu 5,99 EUR, ale nyní ji můžete získat pouze za 3,49 EUR.

Money Pro: Personal Finance (AppStore Link)

Money Pro: Osobní finance

iBear LLC

5,49 €

Přeložit pro Safari 3

A v dalším případě skončíme u této aplikace, kterou jsme vám zmínili. Pokud jste promarnili šanci získat ji zdarma, nyní máte novou příležitost, kterou byste si neměli nechat ujít. „Flip 3 pro Safari“ je rozšíření Safari, které můžete používat společně Přeložit všechny webové stránky do více než stovky různých jazykůBuďte ale opatrní, protože to není jediná funkce.

Běžná cena „Translate 3 pro Safari“ je 5,49 EUR, nyní ji však můžete získat zcela zdarma.

Přeložit 3 pro Safari (AppStore Link)

Přeložit pro Safari 3

BorG Technology Corporation

5,49 €