contador de visitas gratis Skip to content

Old Sins pro Android je nyní k dispozici v Obchodu Play

Jsme velmi fanoušci následujících eposů v systému Pro Android: Pokoj, místnost. Stručně řečeno, jedná se o sbírku her založených na skládačkách, které odhalí řadu tajemství o historii postavy i o tom, kde byly hostovány. Před chvílí jsme vám řekli o třetím pokračování ságy The Room Three a dnes dostáváme několik dobrých zpráv od vývojáře: Místnost: Staré hříchy nyní k dispozici pro operační systém Android V obchodě s aplikacemi Google.

Před několika týdny jsme mohli vidět jeho výstup v systému iOS a den před jeho oficiálním vydáním pro Android jej můžeme publikovat na našich mobilních zařízeních prostřednictvím Google Play.


PUBG pro Android přichází s novou aktualizací s důležitými novinkami


The Room: Old Sins je nyní k dispozici ke stažení na Androidu

Tady přišel. Nejočekávanější hra fanoušků logických her je konečně na Androidu. Jak jsme právě zmínili, byl vydán pro iPhone a iPad před několika týdny. Společnost se však dosud nerozhodla vydat tuto verzi. Android, Být 19. dubna předpokládané datum vašeho odletu.

Při této příležitosti nám čtvrtý díl legendární ságy přináší spoustu nových hádanek a hádanek. skutečnější atmosféra více než předchozí tituly. Příběh nás zavede do domu pár ambiciózního inženýra a jeho bohaté manželkyNáhle zmizel beze stopy. Několik značek nás zavede do podkroví domu, kde a domeček pro panenky to je víc než domeček pro panenky jako vždy. Po otevření budeme muset vyřešit různé hádanky, které odhalí vše, co je uvnitř. místo?

Stejně jako u předchozích splátek je hra placená a lze ji za poplatek zakoupit ve vlastním obchodě s aplikacemi Google. Cena 5,49 €. Můžete také získat původní The Room za poloviční cenu. Zvláště tím 0,59 EURJe to triviální, protože se jedná o jednu z nejlépe hodnocených her v celém obchodě Play.


Máte příliš málo dat? Vyzkoušejte těchto 13 offline her zcela zdarma


Místnost: Staré hříchy Místnost: Staré hříchy