Old Sins pro Android je nyní k dispozici v Obchodu Play

Old Sins pro Android je nyní k dispozici v Obchodu Play

Jsme velmi fanoušci následujících eposů v systému Pro Android: Pokoj, místnost. Stručně řečeno, jedná se o sbírku her založených na skládačkách, které odhalí řadu tajemství o historii postavy i o tom, kde byly hostovány. Před chvílí jsme vám řekli o třetím pokračování ságy The Room Three a dnes dostáváme několik dobrých zpráv od vývojáře: Místnost: Staré hříchy nyní k dispozici pro operační systém Android V obchodě s aplikacemi Google.

Před několika týdny jsme mohli vidět jeho výstup v systému iOS a den před jeho oficiálním vydáním pro Android jej můžeme publikovat na našich mobilních zařízeních prostřednictvím Google Play.


PUBG pro Android přichází s novou aktualizací s důležitými novinkami


The Room: Old Sins je nyní k dispozici ke stažení na Androidu

Tady přišel. Nejočekávanější hra fanoušků logických her je konečně na Androidu. Jak jsme právě zmínili, byl vydán pro iPhone a iPad před několika týdny. Společnost se však dosud nerozhodla vydat tuto verzi. Android, Být 19. dubna předpokládané datum vašeho odletu.

pokoj: staré hříchy

Při této příležitosti nám čtvrtý díl legendární ságy přináší spoustu nových hádanek a hádanek. skutečnější atmosféra více než předchozí tituly. Příběh nás zavede do domu pár ambiciózního inženýra a jeho bohaté manželkyNáhle zmizel beze stopy. Několik značek nás zavede do podkroví domu, kde a domeček pro panenky to je víc než domeček pro panenky jako vždy. Po otevření budeme muset vyřešit různé hádanky, které odhalí vše, co je uvnitř. místo?

Stejně jako u předchozích splátek je hra placená a lze ji za poplatek zakoupit ve vlastním obchodě s aplikacemi Google. Cena 5,49 €. Můžete také získat původní The Room za poloviční cenu. Zvláště tím 0,59 EURJe to triviální, protože se jedná o jednu z nejlépe hodnocených her v celém obchodě Play.


Máte příliš málo dat? Vyzkoušejte těchto 13 offline her zcela zdarma


Místnost: Staré hříchy Místnost: Staré hříchy