OnePlus 7 namísto zářezu připojí vyskakovací kameru

Zdá se, že zářez na obrazovce pro přední kameru zmizel. Únik v jeho designu OnePlus 7 označuje, že budete používat vyskakovací kameraco vyjde zezadu když chceme dělat selfie, aby se zabránilo zabírání místa na přední straně.

Uniklé obrázky OnePlus 7 byly generovány počítačem (nikoli fotografie skutečného telefonu), ale pocházejí z důvěryhodného zdroje. Ukazují vyskakovací přední kameru ve stylu Oppo Find X. automaticky zvednout a zasunout interním motorem.

Co je to zářez?

Nebyla by to jediná významná inovace ve srovnání s OnePlus 6T, který jsme analyzovali před několika měsíci: zadní kamera mohlo by být 3 senzoryMísto 2 stávajících senzorů. Obrazovka by byla 6,5 palcea napadne 95% zepředu Díky vyskakovacímu designu.

Obrázek - OnePlus 7 namísto zářezu namontuje vyskakovací kameru

I když je ještě příliš brzy na to, abychom poskytli přesná data, informace, které kolují na internetu o OnePlus 7, jsou jak vyskakovacím designem, tak funkce:

  1. 6,5palcová obrazovka (95% zepředu).
  2. Trojitá zadní kamera a přední otevírací kamera.
  3. V podstatě je to procesor Qualcomm Snapdragon 855 se 6 GB RAM.
  4. Žádné připojení 5G
  5. 4,150 mAh baterie.

Ačkoli výrobce již má mobilní prototyp s 5G, OnePlus 7 nezahrnuje 5G. Obrázky navíc ukazují, že stále sází na zvuk přes USB-C (bez 3,5mm jacku) a fyzický přepínač pro tichý režim.

Obrázek - OnePlus 7 namísto zářezu namontuje vyskakovací kameru

Určitě se v roce 2019 rozloučíme se zářezem, protože vyskakovací formát není jediný, který se to snaží překonat. Telefony jako Xiaomi Mi Mix 3 dávají přednost sklouznutí dozadu, zatímco Samsung Galaxy S10 umístí přední senzor do otvoru v obrazovce.

Pověsti čekají OnePlus 7 Jedno vysílání v květnu nebo červnu. Samozřejmě, nápad vyskakovací kamera Ukazuje, že máme zajímavý okamžik pro selfie a kreativní okamžik v segmentu smartphonů.

Koupit: OnePlus 6T (Amazon)

OnePlus 6T McLaren Edition: 10 GB RAM a 256 GB úložiště

Co si myslíte o OnePlus 7? Přesvědčuje vás vyskakovací kamera a obrazovka, která pokrývá 95% přední strany?

Přes: Pricebaba