OnePlus 7 Pro 5G je nejrychlejší pro stahování podle RootMetrics

JE OnePlus 7 Pro Je to jeden z nejdostupnějších high-end telefonů na trhu a také jeden z nejrychlejších. Funguje nejen s Qualcomm Snapdragon 855 SoC, ale také má úložiště UFS 3.0 … A teď, RootMetricsvarianta OnePlus 7 Pro 5G Nejrychlejší 5G smartphone, který jsem testoval na rychlost stahování. RootMetrics testoval toto mobilní zařízení spolu s dalšími 5G zařízeními k vyhodnocení síťového výkonu každého smartphonu. Dříve jsi testoval OnePlus 7 Pro 5G, Samsung Galaxy S10 5G, LG V50 ThinQ 5G Y Oppo Reno 5G.

RootMetrics Začátkem června provedl testování na těchto čtyřech mobilních telefonech pomocí sítě EE v Londýně. Tyto smartphony byly testovány mimo jiné v City of London, Kensington, Chelsea, Westminster a South Bank. Podle RootMetrics, mobilní rychlost stahování téměř 700 Mb / scož mu dává jasnou výhodu oproti jiným telefonům. Naproti tomu Samsung Galaxy S10 5G zvládl pouze 550 Mb / s, zatímco LG V50 5G a Oppo Reno 5G zvládly přibližně 600 Mb / s.

    OnePlus 7 Pro 5G je nejrychlejší 5G smartphone s rychlostí stahování podle RootMetrics. OnePlus 7 Pro 5G je nejrychlejší 5G smartphone s rychlostí stahování podle RootMetrics.

CEO a zakladatel OnePlusV tiskové zprávě Pete Lau RootMetrics znamená společnost «Chlubí se rychlým a plynulým zážitkem a tyto výsledky ukazují, že našim uživatelům nabízíme nejlepší produkt 5G.

OnePlus Inženýři dodavatele navrhli vlastní antény, protože jejich součásti jsou velmi silné a OnePlus 7 Pro 5G byla mnohem silnější než normální varianta.

Mezi jeho vlastnosti OnePlus 7 ProK dispozici je trojitý hlavní fotoaparát, který zahrnuje širokoúhlý objektiv a teleobjektiv. Má také vyskakovací selfie kameru a snímač otisků prstů zabudovaný do obrazovky. Procesor je vysoce kvalitní SD 855. JE OnePlus 7 Pro 5G publikováno pouze v následujících zemích Připojení 5G.

Oficiální stránka OnePlus.