OnePlus 7, vlajková loď, která vylepšuje fotoaparáty a hardware

Dnes uvidíme „méně preferovaný“ model nové vlajkové lodi, který bude tento týden oficiálně uveden do provozu. OnePlus. O OnePlus 7je mobilní telefon, který chce být „zastíněn“ modelem, který byl jeho starším bratrem OnePlus 7 Pro. A i když jsou rozdíly četné a notoricky známé, OnePlus 7 Rovněž byla kritizována za přehnanou podobnost s předchozím modelem. OnePlus 6T. Ale nepředurčujme se a budeme vědět, o co jde a zda se vám to líbí nebo ne.

Funkce OnePlus 7

Uvidíme co Funkce OnePlus 7:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka OnePlus 7 široký, velkorysý Úhlopříčka 6,41 palce a jeden Poměr stran 19,5: 9dlouhý a moderní. Máme panel technických specifikací Optická technologie AMOLED s rozlišením Full HD + 2340 x 1080 pixelů Profil terminálu je tenký, pouze 8,2 mm a Corning Gorilla Glass 6. Při výrobě je použito sklo a kov, které zajišťují prvotřídní vzhled. Ve skutečnosti je to tím směrem, jak to vypadá nejvíce. OnePlus 6Tkde rozdíly téměř neexistují. Kritika, pokud jde o displej a design, se tedy netýká kvality (která je dokonalá), ale nedostatku rozmanitosti a originality oproti předchozímu modelu.

OnePlus 7 je dodáván s 6,41 palcovým displejem AMOLEDOnePlus 7 je dodáván s 6,41 palcovým displejem AMOLED

Paměť, procesor a operační systém

A zde začíná být vidět vývoj. JE Procesor OnePlus 7 ne méně než jádro horního šípu, Snapdragon 855 (Se 4 jádry Cortex A55 na 1,8 GHz, 3 Cortex A76 na 2,4 GHz a 1 Cortex A76 na 2,8 GHz). Je doprovázena grafickou kartou Adreno 640. Vynikající! Pokud jde o paměť, máme dvě velkorysé verze LPPDR4X typu 6 GB nebo 8 GB RAM a 128 GB nebo 256 GB typu UFS 3.0 ROM (interní úložiště). Další velmi dobře přijatá funkce … A operační systém není nikdo jiný než verze Android 9.0 Pie s Oxygen OS, úroveň výrobce. Jak vidíte, hardware a software nového zařízení není na vině.

Buben

Baterie OnePlus 7 komfortní Kapacita 3700 mAha využívá technologii 20W rychlé nabíjení. Další dobrý…

Fotoaparáty

Duální hlavní fotoaparát OnePlus 7 a silný 48 MP senzor Sony IMX586 (s clonou f1,6) a a 5 MP sekundární snímač (clony f1,7 a f2,4). Jinými slovy, kamerový systém také funguje lépe než model 6T. Mezi vynikající funkce patří: OIS a registrace 4K videa při 60 fpsje co závidět, dokonce i ve vysokém rozsahu. přední kamera zůstává 16 MP (aperturef2.0) pro selfie, což je samo o sobě docela dobré.

Připojení a zvuk

Moderní porty USB 3.1 typu C, ac dvoupásmové wifi, Bluetooth 5.0, připojení NFC a GPS navigace, AGPS; GLONASS a Galileo. Má mimo jiné slot Dual SIM Nano SIM. Snímač otisků prstů je optický a integrovaný do obrazovky. Reproduktory jsou stereofonní, s technologií potlačení šumu a podporou zvuku Dolby Atmos.

Duální fotoaparát OnePlus 7 tra 48 MP a SD 855OnePlus 7 přináší duální fotoaparát 48 MP a SD 855

Cena OnePlus 7

Cena OnePlus 7 závisí na paměťových verzích. Proto máme tři prezentace:

  • Verze s 6 GB RAM a 128 GB ROM stojí kolem 559 eur.
  • Cena OnePlus 7 s 8 GB RAM a 128 GB ROM je 579 eur.
  • Nejvýkonnější verze s 8 GB RAM a 256 GB ROM stojí 609 eur.

Výsledky a názory na OnePlus 7

OnePlus 7 Jedná se o nejmodernější mobilní zařízení ve všech aspektech a jeho vlastnosti jsou vysoké a dobré. To bylo kritizováno za jeho silnou podobnost. předchůdce 6T Mnoho dílů, včetně designu. Ale také starší bratr model 7 ProPřichází s obrazovkou QHD + a jiným designem. To neznamená, že máme co do činění s terminálem s vynikajícími špičkovými funkcemi a kvalitou jeho konstrukce za ceny dostupnější než jiné špičkové třídy. OnePlus 7 měla by si na trhu vytvořit prostor.

Oficiální stránka Jeden plus ve Španělsku