OnePlus bude do mobilních telefonů zahrnovat systém „Optimized Charging“

chytré telefony Za posledních několik let se hodně zlepšily. Téměř profesionální fotoaparát, vylepšené obrazovky, pečlivý design, změny připojení… Pokud však dojde na místo, kde je kromě zmíněných důležitých úloh zaznamenáno, je to v nabíjecím systému. Rychlé nabíjení smartphonů je dnes nejrychlejší v historii, ano, existuje mnoho uživatelů, kteří si stěžují na zhoršení stavu baterií. Protože, OnePlus připravuje systém „Optimized Charging“.

Čínská společnost potvrdila, že všechna zařízení značky budou aktualizována o nové funkce. zlepší podmínky baterie. Jedná se o nový systém, který to zajistí. procento energie vydrží déle při maximální kapacitě. Řekneme vám všechny podrobnosti o této nové technologii.

OnePlus bude v příští aktualizaci sázet na vylepšení baterie

Každý ví, že OnePlus má dnes jednu z nejcennějších úrovní přizpůsobení. Operační systém s kyslíkem Světu se ukazuje jako nejpodobnější software pro Android Stock na trhu, kde chce východní společnost pokračovat ve vývoji s novými funkcemi. Při této příležitosti mluvíme o systému, který chcete. zabraňuje poškození běžných baterií. Tímto způsobem se mobilní telefony v noci nabíjejí jinak než dnes. K tomu operační systém zapamatováním obvyklých vzorů uživatelů optimální nakládací mechanismus.

Díky optimalizovanému nabíjení budou mobilní telefony přesně vědět, kdy mají nabíjení dokončit, aby se zabránilo zhoršení stavu samotných baterií. Klíč spočívá v zachycení zvyků vlastníků některého softwaru k vytvoření nejlepších zaváděcích mechanismů. Maximální přizpůsobení Získejte nejlepší spotřebu a nejméně nepohodlí. Například se zapnutým systémem Optimized Charging systém OnePlus nabije baterii na nižší procento a dosáhne 100% nabití během několika minut před probuzením.

V současné době je tato nová funkce pouze Oxygen OS beta OnePlus. Společnost však oficiálně potvrdila, že se Android 10 dostane na všechny terminály značky.

Zdroj | Fórum OnePlus