OnePlus TV, nový televizor s umělou inteligencí, takže můžete zapomenout na dálkové ovládání

Ačkoli OnePlus je známý hlavně svými smartphony. OnePlus 6TZdá se, že nyní chtějí rozšířit svůj produktový katalog. Mezi novými zařízeními spatřit denní světlo OnePlus TV, můžete na svůj nový televizor s umělou inteligencí zapomenout na dálkové ovládání.

Samotná televize bude schopna poskytovat požadovanou službu.

Před časem se online objevily informace o záměru společnosti OnePlus stát se budoucím výrobcem televize. Dnes vám můžeme dát několik podrobností o budoucím zrodu společnosti v televizním světě.

Současný prezident společnosti Liu Zuhohu uvedl, že OnePlus plánuje vstoupit na televizní trh, aby přinesl něco nového. Plná slova Liu Zuhohu byla:

Za posledních 20 let se na televizním trhu nestalo nic zásadně nového.

A i když se jedná o velmi kontroverzní prohlášení, zdá se, že OnePlus opravdu chce vytvořit něco, co konkurenti ještě nemají. Konkrétně pan Zohu uvedl, že společnost má v úmyslu opustit tradici důvěryhodného dálkového ovládání. Zdá se, že se rozloučíme s naším milovaným dálkovým ovládáním. Místo tohoOnePlus TV bude vybavena umělou inteligencí, která dokáže poskytnout tu správnou službu, když ji uživatel potřebuje..

Neexistují žádné podrobnosti, takže není jasné, co tato slova myslí hlavou OnePlus.

Liu Zuho rovněž uvedl, že společnost by v budoucnu mohla vstoupit na automobilový trh nikoli jako výrobce vozidel, ale jako partner pro výrobce automobilů.

Na trhu, který je tak konkurenceschopný, jak se nyní společnosti musí diverzifikovat … nebudou riskovat zánik … zeptat se, co bylo kdysi gigantické. Kodak

Zdroj: MyDrivers

Zdravím z hloubky bytů.