Opera Mini pro iOS aktualizována o zajímavé novinky

Mnozí z vás určitě dávají přednost procházení webu v novém prohlížeči Firefox, Safari, Google Chrome nebo dokonce v duálním prohlížeči. Pokud jste ale aplikaci Opera Mini pro iOS dosud nevyzkoušeli, měli byste o ní vědět několik měsíců. obdržel velmi úplné aktualizace Jako poslední si povíme o dalším.

Máte pravdu, Opera Mini pro iOS nyní nabízí mnohem více funkcí; V jedné ze svých předchozích aktualizací aplikace pro procházení webu zcela přepracovala své uživatelské rozhraní, mimo jiné obsahovala skener QR kódů a implementovala kompresi dat.

Nyní, Opera Mini IOS 9 nabízí některé inovativní funkce, jako je podpora multitaskingu, podpora iPhone 6s a iPhone 6s Plus 3D Touch, integrace se správci hesel a mnoho dalšího.

Opera Mini se stává kompletním webovým prohlížečem

I když je pravda, že Opera Mini (alespoň pro iOS) stále je Jeden krok pod obry procházení webuV poslední době jeho vývojáři tvrdě pracují na tom, aby uživatelům poskytli mnohem komplexnější zážitek.

Ve skutečnosti obvykle doporučuji Opera Mini pro čtenáře iPadizate, protože je to ideální aplikace pro procházení webu, která šetří spotřebu dat.

Opera Mini

Co je nového v aktualizaci Opera Mini pro iOS

Opera Mini obsahuje ve své aktualizaci na verzi 13.0.0 následující funkce:

  • Integrace s aplikacemi pro správu hesel třetích stran.
  • Služba synchronizace pro přístup ke kartám Opera z jiných zařízení.
  • Vylepšení stability a opravy drobných chyb.
  • Plná podpora funkcí posouvání a rozdělení zobrazení multitaskingu iOS 9 (iPad Mini 2, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro).

Více informací o iPadizate | Nejlepší aplikace pro procházení webu pro iPhone a iPad

Co si myslíte o aplikaci Opera Mini pro iOS? Už jste to zkoušeli?