Oplatí se koupit další úložiště na iCloudu?

iCloud

S iPhone 6s a novým iOS 9 jsme našli další novinky od Apple, a to je to, že se kluci v Cupertinu rozhodli výrazně snížit ceny svých úložných plánů pro iCloud, maximálním záměrem je ve prospěch těchto uživatelů. Dávají přednost 16 GB verzi produktů Apple a samozřejmě si užívají maximální výkon softwarových služeb v cloudu, jako jsou služby Apple Music a iCloud Photo Library, bezpochyby uživatelé 5 GB zdarma poskytovaní společností Apple jsou zjevně nedostateční pro cokoli jiného než ukládání záloh. Stojí iCloud Extra Storage za měsíční předplatné za to?„Actualidad iPhone máme stejné podezření a pomůžeme vám.

5 GB je příliš krátká

Všichni uživatelé systému iOS získají zdarma 5 GB úložiště, které zpočátku použijeme k ukládání záložních kopií našich zařízení, ale s účty iCloud. jsou logicky nedostatečné pro každého uživatele Když například používáte službu mimo tyto zálohy, neukládáte dvě nebo tři zálohovací úložiště, můžete se rozloučit s knihovnou fotografií iCloud společnosti Apple, což je rychlé a automatizované úložiště, které funguje docela dobře.

Co mi Apple nabízí?

Apple výrazně snížil ceny předplatného a stejně jako Apple Music je ponechal za skutečně konkurenceschopnou cenu, Apple se rozhodl stanovit poměrně nízké ceny, aby mohli všichni jeho uživatelé využívat iCloud. Jedná se o ceny a skladovací prostory:

 • 50 GB iCloud: 0,99 € / měsíc
 • 200 GB iCloud: 2,99 € / měsíc
 • 1 TB iCloud: 9,99€ / měsíc

S příchodem iOS 9 se také objevila aplikace iCloud Drive App, která výrazně zjednodušuje správu souborů v našem zařízení. s tímto malým návodem Ukážeme vám, jak to ve SpringBoardu vypadá

Stojí za to dodržet plán úložiště?

ICloud Web Photo Library

Opravdu záleží jen na tom, zda budete používat záložní kopie, nebo ne, samozřejmě, že nebudete, plány bezplatného úložiště Má dostatečnou kapacitu jiných typů serverů, jako je Google Drive nebo Dropbox, zvláště pokud nemáte nakonfigurovanou knihovnu fotografií iCloud a ve vašem prostředí nejsou žádná další zařízení Apple. Pokud jste však běžným produktem Apple, chtěli byste iCloud Photo Library a její plně optimalizovanou správu souborů pro vaše zařízení; Pokud nejste v profesionálním prostředí, není pochyb o tom, že vaše předplatné 50 GB je vaše.

Můžete uložit 50GB soubory za jedno euro měsíčněKnihovna iCloud Photo Library navíc optimalizuje velikost fotografií tak, aby nahrávání na iCloud zabíralo méně místa na vašem zařízení, stejně jako úplná integrace a synchronizace mezi různými zařízeními Apple. Jako standardní uživatel Apple osobně krmím 50GB předplatné iCloud Drive spolu s 60GB úložiště Dropbox zdarma. Pokud tedy potřebujete místo, předplatné za jedno euro nebude znamenat žádnou ztrátu ve vaší ekonomice a ušetří vám pár bolestí hlavy.

Zdůrazňuji však, že iCloud Drive by neměl být vaší první volbou, pokud nemáte kompletní balíček Apple, například s Dropboxem budete mít rychlý a multiplatformní systém pro správu souborů a Google Drive má také Google Photos, které nám umožňují. Automaticky spravujte naše fotografie v cloudu.

Jaké plány úložiště nabízí soutěž?

google fotky

Nejprve máme Dropbox:

 • Dropbox Pro 1 TB: 9,99 € / měsíc nebo 99,99 € / rok.

Na druhé straně přímá konkurence, Disk Google:

 • 15 GB: zdarma
 • 100 GB: 1,99 EUR / měsíc
 • 1 TB: 9,99 € / měsíc
 • 10 TB: 99,99 € / měsíc
 • 20 TB: 199,99 EUR / měsíc
 • 30 TB: 299,99 € / měsíc

A nakonec OneDrive Od společnosti Microsoft:

 • 100 GB: 1,99 EUR / měsíc
 • 200 GB: 3,99 EUR / měsíc
 • 1 TB: 7,00 € / měsíc