Oppo A7n preferuje MediaTek Helio P35 a má 4230 mAh baterii

Po velmi krátké době Oppo F11 Y F11 Prospolečnost oznámila nový mobilní telefon Oppo pro střední třídu. O Oppo A7nje terminál s atraktivním designem, který nám nabízí dobrý hardware, dobrou autonomii a duální fotoaparáty. Říkáme vám…

Specifikace Oppo A7n

Budeme vědět všechno Specifikace Oppo A7n:

Obrazovka a rozložení

V technických specifikacích Oppo A7n Má úhlopříčku 6,2 palce, která obklopuje velkou plochu. JE panel je IPS LCD s rozlišením HD + 1520 x 720p. Už běžné Oppo Použijte malý zářez v kapce vody a velmi tenké okraje, což zvyšuje poměr obrazovky k tělu na vysoké hodnoty (v tomto případě více než 88%).

Mobilní telefon je vyroben z prvotřídních materiálů se skleněným pouzdrem a kovovým rámem. Na zadní straně je rozložení senzorů fotoaparátu umístěno vodorovně a snímač otisků prstů je poměrně dlouhý, uprostřed. Profil mobilního telefonu je pouze 8,2 mm.

Oppo A7n přichází s procesorem MediaTek Helio P35Oppo A7n přichází s procesorem MediaTek Helio P35

Paměť, procesor a operační systém

Společnost si vybrala tentokrát a je to neobvyklé. Procesor MediaTek, Helio P35 na frekvenci 2,3 GHz. Jedná se o 12 nm osmijádrový chipset doplněný grafickou kartou PowerVR GE8320. Citace Paměť Oppo A7nje nám dobře 4 GB RAM a 64 GB ROM. Karta Micro SD může tuto paměť dále rozšiřovat. Nakonec integrovaný operační systém, Android pod přizpůsobením Color OS 5.2.1.

Buben

Baterie Oppo A7n Je vyroben z lithiových polymerů a má velkou kapacitu. 4230 mAh. Zdá se, že mobilní telefon nebude mít nevýhody, pokud jde o autonomii, protože kromě své velké rychlé nabíjení Pump Express.

Fotoaparáty

Systém Fotografie Oppo A7n tady je duální hlavní fotoaparátSe snímačem 13 MP + 2 MP (clony objektivu f2.2, respektive f2.4), mimo jiné s rozostřením pozadí nebo PDAF. Citace selfie kameravepředu 16 MP jediný snímač S clonou objektivu f2.0.

Spojení

Máme základy pro správné fungování ve spojení, jako je přenos ve 4G, dvoupásmová Wi-Fi, Bluetooth 4.2 a GPS navigace, GLONASS BeiDou a Galileo. Nechybí NFC připojení, 3,5mm audio jack, micro USB port a slot Dual SIM Nano SIM.

Oppo A7n má 4230 mAh baterii a moderní konektivituOppo A7n má 4230 mAh baterii a moderní konektivitu

Cena Oppo A7n

Příbuzný Cena Oppo A7nVíme, že to bude kolem 200 eur.

Výsledky a názory na Oppo A7n

Oppo A7n Jedná se o nové mobilní zařízení střední třídy od známé společnosti, které nám nabízí dobrý hardware s dobrou autonomií, duálními fotoaparáty a připojením NFC, vhodnými položkami připojení pro jeho evropskou expanzi. A poměr cena-výkon je také atraktivní.

Oficiální stránka Oppo ve Španělsku