Oppo F11, silný střední pás, který zvyšuje cenu

JE Oppo F11 Pro Nedávno byl představen a je k dispozici k prodeji v Indii. Standardní „protějšek“ krátce po svém spuštění a téměř nevědomky Oppo F11. Tento nový mobilní telefon je střední třídy, která zjednodušuje některé prvky modelu Pro, aby byl nákladově efektivnější při zachování výkonu hardwaru. Budeme znát podrobnosti o novém mobilním telefonu Oppoznačka, která dává o čem mluvit.

Vlastnosti Oppo F11

Tyto Specifikace Oppo F11:

Obrazovka a rozložení

JE Oppo F11 Designově se výrazně neliší od modelu Pro. Spolu LTPS LCD také 6,53 palce, rozlišení Full HD + 2.340 x 1.080 palců a Poměr stran 19,5: 9pouze jeden druhého kapka vody zářezV horní části tohoto modelu se uvolní posuvný mechanismus přední kamery. Pokud jde o zadní část, je design modulu, který umožňuje změny dvou hlavních fotoaparátů, nyní jednodušší. Mobilní telefon bude dodáván v holografické fialové a zelené barvě nebo podle reklamy. Thunder black (černá a fialová) a Zahrada Aurora (Modrá a zelená).

Paměť, procesor a operační systém

Nový motor Oppo F11 je MediaTek Helio P70Okta-jádro se čtyřmi Cortex A73s a čtyřmi Cortex A53s na 2,1 GHz. Ruční s grafickou kartou Mali G72 na 900 MHz. Dodává se s mobilním zařízením Technologie Hyper Boosttyp Turbo GPU Oppo, k optimalizaci výkonu ve hrách a provádění určitých aplikací. Citace Paměť Oppo F11, my máme 4 GB RAM se 128 GB ROM. Nakonec operační systém doprovázející terminál, Android Pie prostřednictvím přizpůsobení pomocí Barevný OS 6.0.

Buben

Baterie Oppo F11 Má lepší autonomii než model Pro. 4020 mAh. Systém rychlé nabíjení VOOC 3.0O 20% rychlejší.

Fotoaparáty

A ve fotografii Duální hlavní fotoaparát se 48 MP a 5 MP senzory„S vylepšením umělé inteligence a nočních snímků. fotoaparát 16 MP pro selfieStejně jako u modelu Pro se však od posuvného mechanismu upustilo a byl integrován zářez pro kapku vody.

Spojení

Na zadní straně terminálu máme snímač otisků prstů a obvyklá připojení, jako je port microUSB, slot pro Dual SIM a 3,5 mm audio konektor. JE odemknutí obličejem ve 2D.

Oppo F11 eliminuje prokluzový mechanismus modelu Pro a integruje zářez pro kapku vodyOppo F11 eliminuje prokluzový mechanismus modelu Pro a integruje zářez pro kapku vody

Cena Oppo F11

Příbuzný Cena Oppo F11stojí asi 250 EUR za nahrazení jedinečné verze.

Výsledky a názory na Oppo F11

Nový Oppo F11 Jedná se o mobilní zařízení střední třídy, které si i nadále zachovává své výkonné funkce, ačkoli ve srovnání s modelem Pro byl vyříznut určitý hardware. Například byl odstraněn mechanismus posuvné kamery. Cena se také zlepšuje a stává se dostupnější.

Oficiální stránka Oppo ve Španělsku