Oppo F9 Pro, nový terminál s novým sklem Gorilla Glass 6, výkonným hardwarem a výkonným 25 MP pro selfie

Oppo s novým modelem F9 Oppo F9 Pro. Je to zařízení, které v některých hardwarových a zobrazovacích prvcích předčí standardní verzi, takže stojí za to znát výhody tohoto nového terminálu. Říkáme vám…

Oppo F9 Pro, specifikaceOppo F9 Pro, specifikace

Vlastnosti Oppo F9 Pro

Budeme podrobně Vlastnosti Oppo F9 Pro:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Oppo F9 Pro Vypadá velmi podobně jako model F9, vzhledem k designu: velmi výrazný a ne trojúhelníkový zářez, a Úhlopříčka 6,3 palce s moderním Poměr stran 19,5: 9nám říká o velkých rozměrech této obrazovky. Rozdíl je ve specifikacích, které si Oppo zvolilo. Panel typu OLED Udržuje u vašeho F9 Pro tloušťku terminálu na 7,9 mm, takže zůstává atraktivní a moderní.

Ochrana skla Corning Gorilla Glass 6 Toto je nová verze vydaná v modelech F9 a F9 Pro a je zjevně jedním z témat, která nás zajímají. Tak, Oppo F9 Pro podílí se také na premiéře této technologie. Oppo je první společností, která používá tuto novou verzi skla Gorilla Glass. Nejsou s tím spokojeni, nepřestávají zahrnovat ochrana proti vodě a prachu IP68. Dobré pro oppo! Terminál je spuštěn ve třech barvách, červené, modré a fialové, na texturovaném pouzdře založeném na geometrických tvarech.

Paměť, procesor a operační systém

JE Procesor Oppo F9 Pro překračuje výkon standardního modelu a je napájen osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 710. Tento velkolepý procesor je doprovázen velkorysými lidmi 6 GB RAM a 128 GB ROM. Tuto paměť lze také rozšířit pomocí karty microSD.

Buben

Pokud jde o jeho kapacitu Baterie Oppo F9 Proterminál je vlevo 3 500 mAh a udržuje technologii rychlého nabíjení Rychlé nabíjení VOOC. Tento poplatek zaručuje až dvě hodiny hovorů při pouhých 5 minutách nabíjení a zahrnuje pět položek odpovědných za regulaci ohřevu zařízení během nabíjení.

Fotoaparáty

Fotoaparát Oppo F9 Pro duální, 16 MP + 2 MPale přední kamera přitahuje pozornost. Tohle je 25 MP selfie kameraa tento faktor je pro mnohé vzrušující. Nejlepší funkce jsou vyhrazeny například také pro tento fotoaparát s příslušenstvím umělá inteligenceHDR a technologie Face Unlock 3D.

Oppo F9 Pro, cenaOppo F9 Pro, cena

Cena Oppo F9 Pro

JE Cena Oppo F9 ProJe to ekvivalent zhruba 370 až 380 eur a s tímto cenovým rozpětím roste konkurence ve středním pásmu.

Výsledky a názory na Oppo F9 Pro

Oppo F9 Pro Jedná se o terminál střední třídy s řadou překvapení a zajímavostí. Zdůrazňuje vynikající obrazovku, vynikající procesor a přední fotoaparát s velmi zvláštním vybavením, které potěší fanoušky selfie. Cena může vznést určité námitky, ale její hodnota a čas nám ukáží její chování na trhu.

Oficiální stránka společnosti Oppo ve Španělsku.