Oppo Reno A Official a SD 710 přichází s 6 GB RAM a 6,4palcovým displejem AMOLED.

Oppo Reno A zahájeno společně s Eso Reno Přestože se jedná o mobilní telefon střední třídy v různých zemích (Japonsko a Čína) a se všemi nezbytnými funkcemi pro pohodlné používání. Pojďme tedy zjistit, co nám přináší tento nový terminál od značky, která je stále více známá mílovými kroky.

Vlastnosti hotelu Oppo Reno A

Uvidíme co Vlastnosti hotelu Oppo Reno A:

Obrazovka a rozložení

Máme obrazovku Super AMOLED Spolu Úhlopříčka 6,4 palce a jeden Rozlišení Full HD + 2340 x 1080 pixelů. Panel a mobilní zařízení obecně ochrana IP67 proti vodě a prachu a tloušťka terminálu je pouze 7,8 mm, velmi tenká a elegantní. Dodává se v zelené a černé barvě.

Paměť, procesor a operační systém

Motor integrovaný do hardwaru je prémiový procesor Qualcomm Snapdragon 710není to poslední, ale velmi dobrý výkon; a dělá to s velkou pamětí 6 GB RAM se 64 GB nebo 128 GB ROM. Tyto nádherné vzpomínky lze dále rozšiřovat díky kartě microSD. Mobilní, se softwarem Android 9 Pie v rámci přizpůsobení Barevný OS 6.1.

Buben

A máme baterii s autonomií Kapacita 3600 mAhto není špatné a má technologii rychlého nabíjení.

Fotoaparáty

Pokud jde o fotosystém, hlavní fotoaparát pár a majitel 16 MP hlavní a 2 MP hloubkové senzory pro efekt bokeh. Přední kamera má výkonný a jedinečný snímač 25 MP pro selfie.

Oppo Reno A přináší 6,4palcový AMOLED displej, SD 710 a 6 GB RAMOppo Reno A rae 6,4 palcový AMOLED displej, SD 710 a 6 GB RAM

Spojení

Připojení má podporu pro připojení 4G, dvoupásmové připojení Wi-Fi, Bluetooth 5.0 a připojení NFC. Má 3,5 mm zvukový konektor a port USB typu C. Kromě toho je pod obrazovkou integrován snímač otisků prstů.

Cena Oppo Reno A.

JE Cena Oppo Reno KOMU Přibližně 300 EUR na změnu pro verzi s jednou pamětí

Výsledky a názory na Oppo Reno A

Nový Oppo Reno A Ačkoli to není ve fotografování náročné, jedná se o terminál střední třídy s prémiovými funkcemi, který vyniká dobrým hardwarem a dobrým displejem. Bude nutné vidět, jak se dařilo na trhu, protože cena dosáhla červené hranice 300 eur.

Oficiální stránka Oppo ve Španělsku