Oppo Reno Ace bude mít verzi pro fanoušky Gundam

Čínská společnost Oppo Příprava na uvedení velmi speciální edice Oppo Reno Ace tím okouzlíte všechny fanoušky anime.

Verze telefonu bude veřejnosti představena tento týden Reno Ace od Oppo Nabízí některé skvělé funkce, které určitě osloví bojující fanoušky robotů, zejména fanoušky Gundam.

Oppo 10. října se uskuteční tisková konference, během níž se očekává představení různých produktů, včetně představení speciální verze. Eso Reno mluvíme o

Tato verze byla vytvořena ve spolupráci s franšízou GundamLegendární anime série s fantastickými obřími roboty a oblíbená zejména v mnoha asijských zemích.

Ačkoli celé jméno není oficiálně uvedeno, lze předpokládat, že telefon bude volán. Oppo Reno Ace Gundam Edition. Design zadního panelu vypadá úžasně…

Verze Oppo Reno Ace Gundam Edition získá 6,5palcový displej AMOLED s rozlišením 2340 x 1080 pixelů s obnovovací frekvencí 90 Hz. Kromě toho je telefonem velmi výkonný procesor, jednočipový procesor Snapdragon 855 Plus SoC a až 12 GB RAM.

Z fotografického hlediska budou do hlavního fotoaparátu instalovány obrazové snímače s rozlišením 48, 13, 8 a 2 megapixely. Baterie bude mít kapacitu 4 000 mAh a smartphone bude také podporovat 65W nabíjení SuperVOOC.

Jak sám vidíš Oppo Reno Ace Gundam Edition Také vynikají a nezůstává nám jen estetická otázka. V současné době není cena tohoto smartphonu známa.

Zdroj: Gizchina

Zdravím z hloubky bytů.