Oppo Reno s 10x zoomem, 10x hybridním zoomem, odnímatelnou přední kamerou a připojením 5G.

S představením nového Oppo Reno V Číně nám společnost také přinesla výkonnější verzi mobilních zařízení, a to jak hardwarovou, tak špičkovou technologii. O Oppo Reno 10x zoom. Jak název napovídá, toto nové zařízení je a 10x hybridní zoomstejný čas rozvíjející se technologie 5G. A pokud jde o motor, naopak Sob Zahrnuje SD 855, špičkovou čipovou sadu jako standard. Pojďme se blíže seznámit s podrobnostmi tohoto velkolepého modelu …

Funkce Oppo Reno 10x Zoom

Uvidíme vše Funkce Oppo Reno 10x Zoom:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Oppo Reno 10x Zoom je také celkový (celá obrazovka) výsuvná přední kamera (v žraločím křídle) a ultra tenký rámeček. poměr obrazovky k tělu dosáhl 93,1% s těmito změnami. Jeden v technických specifikacích Panel typu OLED s úhlopříčkou 6,65 palce a rozlišením Full HD + 2340 x 1080p a Hustota pixelů 388 PPI. Profil terminálu je 9,3 mm a dodává se v různých barevných nabídkách: tyrkysová, černá, fialová a růžová.

Oppo Reno 10x Zoom přichází s celou obrazovkou, technologií 5G a 4 barevnými prezentacemiOppo Reno 10x Zoom přichází s celou obrazovkou, technologií 5G a 4 barevnými prezentacemi

Paměť, procesor a operační systém

Octa-core, což je mobilní, výkonný a vysoce kvalitní procesor Snapdragon 855Představuje 8 jader Kryo 485 na 2,8 GHz a doplněno grafickou kartou Adreno 640. Nezbytná věc pro váš tým technologie kapalného chlazení. Citace Paměť Oppo Reno 10x ZoomExistují tři verze založené na: 6 nebo 8 GB RAM se 128 nebo 256 GB ROM. A operační systém je nový Android 9.0 Pie pod přizpůsobením Color OS 6.0. Jak vidíme, jsme v první řadě vlajkovou lodí s výkonnými špičkovými funkcemi požadovanými pro technologii 5G.

Buben

Baterie Oppo Reno 10x Zoom tam je komoda Kapacita 4065 mAh. Mít mobilní telefon Rychlé nabíjení typu Super VOOC.

Fotoaparáty

Hlavní fotoaparát Oppo Reno 10x Zoom Sleduje novou řadu tří senzorů, kde není nedostatek širokoúhlého úhlu, a tentokrát také 10x hybridní zoom (což není přesně 10x optický zoom, pamatujte). Pokud jde o výkon senzorů, máme 48 MP (Sony IMX586, f1,7 a optická stabilizace) + 8 MP (120 stupňů širokoúhlý, f2,2) + 13 MP (10x hybridní teleskopický zoom a optická stabilizace). Pod těmito třemi senzory jeden čtvrtý snímač ToF. Kamery mají aplikaci přizpůsobenou softwarem ColorOS 6.0. Tato kamera dokáže nahrávat videa v rozlišení 4K (3840 × 2160p) a neobsahuje prvky umělé inteligence.

Citace Přední kamera Oppo Reno 10x Zoommy máme 16 MP jediný snímač (s clonou objektivu f2.0) se zasouvací mechanikou, jak je Oppo Reno vytvoření standardní, trojúhelníkové příruby “žraločí ploutve”. Tento fotoaparát má funkce AI Wisdom Beauty, režim Front HDR, režim Portrét a má širokoúhlý úhel 79,3 stupně.

Připojení 5G

Oppo tentokrát se připojí Swisscom zřídit 5G síťZačalo to ve Švýcarsku a pravděpodobně se rozšíří později. Zařízení má dvoupásmové ac wifi, připojení NFC a navigaci GPS, AGPS, Glonass, Beidou a Galileo. Máme port USB typu C a slot Nano SIM pro Dual SIM. Mezi další senzory patří akcelerometr, gyroskop, blízkost, kompas a okolní světlo. JE snímač otisků prstů integrovaný do obrazovky K dispozici je také technologie rozpoznávání obličeje.

Oppo Reno 10x Zoom a výsuvná kamera se žraločím křídlemOppo Reno 10x Zoom a výsuvná kamera se žraločím křídlem

Cena Oppo Reno 10x Zoom

JE Cena Oppo Reno 10x Zoom V Číně to záleží na verzi a:

  • Verze 6 GB RAM + 128 GB bude odpovídat přibližně 528 eurům.
  • Výměna 6 GB RAM + 256 GB ROM bude stát přibližně 595 eur.
  • A nejvýkonnější verze v paměti, 8 GB RAM + 256, bude mít hodnotu přibližně 635 eur.

Jako na modelu Sob Těšíme se na jeho prezentaci v Evropě 24. dubna.

Výsledky a názory na Oppo Reno 10x Zoom

JE Oppo Reno 10x zoom Jedná se o nejmodernější mobilní zařízení v každém ohledu od designu po vnitřní konfiguraci. Má také luxus v integraci nových technologií, jako je 5G konektivita, 10x hybridní zoom a výsuvná přední kamera se žraločím křídlem, poskytující „celou obrazovku“. Cena je vynikající, protože se jedná o špičkovou cenu, takže tento mobilní telefon bude ve svém rozsahu určitě velmi konkurenceschopný.

Oficiální stránka Oppo ve Španělsku