OPPO Reno Z je dodáván s 128 GB ROM, 48 MP hlavním fotoaparátem a SD 710

OPPO Reno Z je dodáván s 128 GB ROM, 48 MP hlavním fotoaparátem a SD 710

Připojuje se nový model Linka OPPO Reno, tentokrát pro střední úroveň. Už jsme to věděli Sob standardní a Reno 10x zoom; nyní byla přidána nová OPPO Reno ZTím se snižuje úroveň darů, aby vyhovovaly praktičtějšímu publiku ze stejného důvodu. Rozvíjející se mobilní zařízení však není z mnoha, ale sdružuje prémiové položky napříč všemi divizemi. Poznejme tento nový model lépe Sob

Funkce OPPO Reno Z

Budeme vědět Vlastnosti OPPO Reno Z:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka OPPO Reno Z To Typ AMOLED s vodou Rozlišení Full HD + 2 340 x 1 080 pixelů. Obsáhlý Úhlopříčka 6,4 palce a jeho tenký rámeček jde nahoru, aby získal stylový a moderní vzhled. Všechno po dlouhou dobu Poměr stran 19,5: 9. Tloušťka terminálu je 9,1 mm a gradient je černý a modrý.

Paměť, procesor a operační systém

Chcete-li získat prvotřídní vybavení, OPPO Integruje osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 710 Na 2,2 GHz a doplněno grafickou kartou Adreno 616. Paměť OPPO Rexo Z. není pozadu a nabízí výkonnou a jedinečnou verzi 6 GB RAM se 128 GB ROMAčkoli neobsahuje slot pro microSD. Operační systém je moderní Android 9.0 Pie v grafickém rozhraní Color OS 6.0Zvláště prvky umělé inteligence pro optimalizaci fotografické oblasti.

Buben

Baterie OPPO Reno Z. tam je komoda Kapacita 3.950 mAh a její výhody 20W rychlé nabíjení VOOC 3.0. Vynikající…

Fotoaparáty

Fotosystém je silný a vysoce kvalitní. Hlavní fotoaparát OPPO Reno Z binární 48 MP + 5 MP snímačZatímco hlavním senzorem je Sony IMX586, jedná se o efekt hloubky. selfie kamera má 32 MP snímač, to je na přední kameru působivé.

OPPO Reno Z přichází s SD 710, 128 GB úložištěm a 48 MP hlavním fotoaparátemOPPO Reno Z přichází s SD 710, 128 GB úložištěm a 48 MP hlavním fotoaparátem

Spojení

Podle nové terminologie wifi máme konektivitu na 4G a wifi 5, což odpovídá duální úrovni střídavého proudu. Máme také Bluetooth 5.0 a GPS navigaci. Mezi fyzickými připojeními je na obrazovce integrován port USB typu C a snímač otisků prstů.

Cena OPPO Reno Z

JE Cena OPPO Reno Z Zdá se, že v Asii jde o změnu kolem 448 eur. Cena v Evropě se však může lišit.

Výsledky a názory na OPPO Reno Z

Nový OPPO Reno Z Jedná se o vynikající prémiový terminál střední třídy, který nám v každém ohledu nabízí nadprůměrné funkce. Mluvíme o obrazovce AMOLED, baterii téměř 4000 mAh a velké paměti. Také pokročilý procesor střední třídy, výkonné fotoaparáty se senzory a aktualizovaná konektivita. Terminál stojí za to, ale budeme si muset počkat, až zjistíme cenu v Evropě.

Oficiální stránka OPPO ve Španělsku