Opravte chybu COD Mobile 5027 pomocí tohoto kurzu

Jak opravit chybu 5027 Call of Duty Mobile

Chcete hrát COD Mobile a zobrazí se chyba 5027? Žádný problém, zde vám nabízíme několik řešení Chcete-li tento problém z kořene odstranit, můžete jej použít velmi jednoduše. Než vám však ukážu, jak to opravit, Doporučujeme hru aktualizovatnebo stáhnout ve formátu APK. Někdy tento problém tento problém vyřeší.

Jak opravit chybu číslo 5027 v Call of Duty Mobile

Je velmi důležité si to vyjasnit tato chyba se v COD Mobile vyskytuje pouze při použití VPNnebo hrát na serveru mimo naši polohu. Pokud je to váš případ, měli byste postupovat podle kroků, které uvádíme níže:

Odhlášení z COD Mobile, krok 1

  • Zatímco je hra zapnutá Musíte se odhlásit ze svého účtu. K tomu budete muset klikněte na malou matici To se objeví v pravém horním rohu obrazovky.
  • Další krok se skládá z: Klikněte na kategorii Ostatní. Tato kategorie je pod seznamem možností.

Výjezd z COD Mobile, krok 3

  • Nakonec musíte dát Tlačítko s nápisem Odhlásit seTato možnost je v pravém dolním rohu obrazovky.

Po odhlášení budete se muset znovu přihlásit pomocí původního účtutj. připojení vašeho účtu na Facebooku. Pokud to uděláte, chyba 5027 nezmizí, budete muset vymazat mezipaměť Z Call of Duty Mobile.

Jak vymazat mezipaměť COD Mobile

Je to ve skutečnosti velmi jednoduché a nejlepší je, že dokončení tohoto úkolu netrvá déle než 5 minut:

Jak odstranit mezipaměť COD Mobile

  • V nastavení svého mobilního zařízení musíte zadat možnost, která to říká. Aplikace a oznámení.
  • Klikněte na Call of Duty mít možnost vstoupit do herních možností.
  • Stiskněte tlačítko s nápisem Úložný prostor.
  • Nakonec musíte kliknout na možnost, která říká Vyčistit mezipaměť.

Po vymazání mezipaměti COD Mobile musíte hru otevřít. Pokud se již chybová zpráva 5027 nezobrazuje, problém jste vyřešili. Na druhou stranu, Pokud se vám stále zobrazuje tato chyba, měli byste si stáhnout UFO VPN Basic.

Tato soukromá VPN zahrnuje konfiguraci pro COD Mobile. Stažením, instalací a spuštěním této aplikace budete moci vybrat nastavení Call of Duty Mobile pro hraní bez chyby 5027.

UFO VPN Basic - bezplatná VPN proxy a zabezpečená WiFi

Stojí za zmínku, že tato aplikace není zcela zdarma, protože ji lze nainstalovat a používat zcela bez nákladů, ale pro přístup ke všem jejím funkcím je nutné měsíční předplatné. Podobně, můžete zkusit jinou VPN Chcete-li zjistit, zda to funguje, je zde seznam nejlepších VPN pro Android.