Opravte synchronizaci WiFi WiFi s iOS 8

ios-8

Někteří uživatelé po aktualizaci na iOS 8 Problémy se synchronizací WiFi mezi iTunes a iPhone. některé chyby jsou nekonečnou synchronizací a některé se prostě nepokoušejí, prostě nefungují.

Ať už je vaše situace jakákoli, nabízíme vám ji některé možnosti opravy této funkceZáleží na vaší situaci, bude to fungovat v některých krocích, ale alespoň budete mít možnosti.

Aktualizujte iOS a iTunes

Základem každého problému s iOS nebo OS X je zkontrolovat, co běžíme. nejnovější verze operačního systému. V tomto případě budeme muset zkontrolovat iOS a iTunes.

Připomínám vám, jak ovládat Nový software pro iOS, postupujte podle této cesty: Nastavení > Všeobecné > Aktualizace softwaru. Pokud je k dispozici nová verze, zobrazí se zde a můžete pokračovat v aktualizaci.

aktualizace-iOS

Zkontrolovat Aktualizace v iTunes, stačí vstoupit do programu a následovat tuto cestu: iTunes > Vyhledejte aktualizace. Pokud existuje, upozorní vás a provede vás procesem aktualizace. Můžete si to také prohlédnout. Mac App Store zobrazit všechny aktualizace, které můžete do systému nainstalovat, a potvrdit, že mezi nimi není iTunes.

Šek synchronizace, pokud ne, přejděte k dalšímu kroku.

Restartujte iTunes a všechna zařízení

Dalším logickým krokem je, resetovat vše. I když obvykle stačí pouze restartování iTunes, můžete počítač úplně restartovat a dosáhnout tak hlubšího restartu. Musíte také restartovat iPhone. Ověřte, zda jsou oba znovu připojeni k síti. stejná wifi síť a Řízení Pokud synchronizace WiFi funguje, přejděte k dalšímu kroku, pokud ne.

Překonfigurujte WiFi

Někdy může špatná konfigurace sítě WiFi způsobit selhání systému. No tak, jak se pokoušíme synchronizovat přes WiFi odebrat obě zařízení a znovu se připojit k WiFi.

V systému iOS:

 1. Spusťte aplikaci Nastavení z vašeho iPhone.
 2. Klepněte na bezdrátový internet na vrchu.
 3. Klepněte na informační tlačítko se zobrazí vedle pruhů sítě, ke které jste připojeni.
 4. Klikněte na „Přeskočit tuto síť»A potvrďte.
 5. Vrať se připojit se Když se připojíte k síti, budete muset znovu zadat heslo.

Na OS X:

 1. Klepněte na wifi bary v pravém horním řádku nabídky.
 2. Klikněte na „Otevřít předvolby sítě…«.
 3. Klikněte na „Dále …«.
 4. v Karta Wi-Fi Zobrazí se seznam preferovaných sítí systému.
 5. Kliknutím a zvýrazněním sítě ji odeberete a klikněte na tlačítko [-] odebrat.
 6. Vrať se připojit se Když se připojíte k síti, budete muset znovu zadat heslo.

Šek synchronizacePokud ne, přejděte k dalšímu kroku.

Zakázat Handoff na iPhone

Přesné řešení sice neexistuje toto je dočasná oprava Postupujte podle následujících pokynů a zakažte předávání, které problém vyřešilo u mnoha uživatelů: Nastavení > Všeobecné > Předání a doporučené aplikaceZakažte možnost Předání (měla by zůstat šedá).

Šek synchronizacePokud ne, přejděte k dalšímu kroku.

Vymažte nastavení sítě v iPhone

Pokud je to špatně Obnovte nastavení sítě iPhone Může fungovat synchronizace WiFi. Problém je v tom, že resetování nastavení sítě způsobí resetování všech hesel WiFi, a to platí pro jiné typy nastavení sítě, jako jsou zařízení Bluetooth.

Kroky: Nastavení > Všeobecné > Opravit > Resetovat nastavení sítě. Aktuálně požádat heslo a potvrzení. Potvrďte a je to.

Šek synchronizacePokud ne, přejděte k dalšímu kroku.

Počkejte na iOS 8.1

iOS 8.1 je aktuálně v beta verzi a k dispozici v příštích několika týdnech. Počáteční zprávy jsou uživatelé, kteří jej spouští Lepší výsledky se synchronizací přes WiFiPokud tedy nechcete resetovat nastavení sítě nebo vyzkoušet všechny tyto kroky, můžete na aktualizaci vždy počkat několik dní.