Orange Neva Play, znáte jeho vlastnosti, cenu a dostupnost

Někdy jsou to samotní operátoři, kdo se rozhodne nabízet mobilní telefony. Toto je nejnovější Vodafone Vodafone Smart N10 a mnoho dalších modelů. Ale myslíme to dnes oranžový Ve Španělsku: Pro širokou škálu mobilních telefonů a každé kapsy. A nyní nám přináší tři nové modely z rukou ZTE: model 5G, Neva Jet a nejzákladnější model Něva začíná. Existuje však přechodný model ekonomické střední třídy, který budeme znát, protože je to jediný model se současnou dostupností. O Hra Orange Neva… Je to v současné době jediný produkt, který se objeví v katalogu Orange.

Vlastnosti hry Orange Neva

Budeme vědět Vlastnosti hry Orange Neva Play:

Obrazovka a rozložení

Tento mobilní telefon je vybaven středním rozsahem pro pohodlný a pohodlný výkon. Máme jednu 6,26 palcová obrazovka s Rozlišení HD + 1520 x 720 pixelů; Vše v elegantním designu, který nezapomíná na zářez dešťové kapky na přední straně, tenký rámeček s mírně silnější základnou a štíhlý profil 8,1 mm. Mobilní telefon je modrý.

Paměť, procesor a operační systém

Mobilní telefon má osmijádrový procesor Unisoc SC9863A, Funguje s 1,6 GHz grafickou kartou ARM Cortex-A55. Dodává se s pamětí 2 GB RAM, přijatelné 32 GB ROM. MicroSD slot je k dispozici a tento hardware běží pod následujícím operačním systémem: Android 9.0 Pie.

Fotoaparáty

Pokud jde o fotosystém, Hlavní kameramanské duo Neva Play, s 12 MP + 5 MP snímač. Mezi funkce tohoto fotoaparátu patří mimo jiné automatické rozpoznávání scén, HDR a efekt bokeh. Zatímco přední kamera 8 MP pro selfie.

Orange Neva Play přichází s duálními fotoaparáty a 3200 mAhOrange Neva Play přichází s duálními fotoaparáty a 3200 mAh

Buben

Máme baterii Kapacita 3200 mAh, to není vůbec špatné, ale zatížení bude tradiční.

Spojení

Mezi spojovacími prvky má snímač otisků prstů na zadní straně a také technologii rozpoznávání obličeje. Mezi zmíněné faktory patří připojení NFC a FM rádio, stejně jako 3,5 mm audio konektor. Nepochybujeme o tom, že podporuje MicroUSB, Wi-Fi, GPS, Bluetooth a 4G.

Cena a dostupnost Orange Neva Play

Tento mobilní telefon je v současné době jediným ze tří modelů na prodej Orange Neva Bylo zahájeno provozovatelem. JE Cena hry Orange Neva Stojí 179 eur a lze jej získat zdarma bez závazku vůči operátorovi. Pokud se však rozhodnete v něm zůstat, jsou po začátku nabízeny měsíční splátky, které se mohou lišit podle plánu. Přidáním nákladů na poplatky operátora se tak celková cena mobilního telefonu výrazně sníží.

Výsledky a komentáře k hře Orange Neva Play

Nový mobilní telefon Hra Orange Neva patří provozovateli oranžový a jde ruku v ruce ZTEjedná se tedy o úpravu terminálu ZTE Blade V10 VitaPoskytnout vyvážený rozpočet, mobilní telefon střední úrovně. JE Neva Playje pouze jedním ze tří vypuštěných Neva, nyní k dispozici za rozumnou cenu.

Oficiální stránka oranžový Španělsko.