Osoba, která si koupila bitcoiny, je mudla, říká Emílio Surita poté, co se stal…

Emílio Surita, hostitel společnosti Pânico na Jovem Pan, komentoval nedávný hackerský útok na Twitteru, který byl použit ke krádeži bitcoinů, a v nešťastném prohlášení ukázal, že o kryptoměnách nevěděl.

Emílio Surita a hack na Twitteru:

V pořadu 16. července moderátor přijal respektovaného právníka Luize Augusto D’Ursa, aby diskutoval o hacku na Twitteru, který poprvé oznámil Cointimes v Brazílii (vstupte do našeho telegramového kanálu, abyste byli upozorněni, jakmile vyjdou nové zprávy.)

Přehlídka měla mnoho pochybností, počínaje reportérem Danielem Zukermanem, který se obával sledovatelnosti ukradených bitcoinů.

“Nemáš účet?” Jak sledujete tyto lidi? (…) Jak je to nyní určeno s bitcoiny, protože tam je blockchain a oni někde investují, instituce, banka, kterou známe, víte, tam, a víme, kdo to je? Jak zorganizujete tuto virtuální měnu, o kterou se snaží ostatní instituce? Zeptal se Daniel Zukerman.

Všechny bitcoiny ukradené v podvodech (zejména ty nejznámější, jako je hack na Twitteru) jsou neustále sledovány a transparentnost bitcoinového blockchainu pomáhá orgánům při vyšetřování trestných činů.

Nedávno zveřejnila datová firma Chainalysis zprávu ukazující cestu ukradených bitcoinů a několik makléřů slíbilo, že je nepřijme, aby je převedl na jiné měny.

Aby Emílio Surita čelil bitcoinům, vytáhne ze své peněženky šekovou knížku a pokusí se vysvětlit, že za účelem platby v bankách se obvykle zaznamenávají všechny podrobnosti zúčastněných.

Podívejte se a udělejte to, nemyslíte tam. Alespoň ta „gumová kontrola“ (špatná kontrola), kterou známe už roky … “

D’Urso o kontrolách odpověděl: „Nemůžeme démonizovat použité nástroje. Šeky měly (také) špatné šeky, falešné šeky, takže u těchto platebních nástrojů vždy dochází k podvodu a provádění transakcí “.

Pokračuje v komentování směru decentralizovaného blockchainu (nevyžaduje zprostředkování od finančních institucí nebo dohledu ze strany vlád) a offline peněženek (nebo „studených peněženek“), které mohou nést bitcoiny. bez použití internetu. Běžnými příklady jsou papírové peněženky nebo hardwarové peněženky, jako je Ledger’s.

Na závěr proto konstatuje, že šance na vrácení těchto mincí těm, kteří padli z úderů, budou přinejmenším „velmi obtížné, velmi vzácné“.

+ Přečtěte si více: Chcete-li získat bitcoiny, musíte získat „dobrou částku dobré vůle od dlužníka“

Emílio říká, že investice do bitcoinů je „jako tanec židlí“

Zukerman upustil od kontrolního argumentu proti bitcoinu a řekl: „Neinvestují lidé do bitcoinu?“ Ptá se. Emílio rychle odpověděl: „Existují mudlové, že?“ Dokud neslyšíme: „mudlo, co ty (Emílio) bohatý, že?“

Tento komentář Emílio Surita, v jednom z programů společnosti Pânico “Byl by bohatý na bitcoinyDíky tipu od Daniela Zukermana. “

Surita uvedla, že začali investovat v roce 2010, a řekla: „Jsem velmi šťastná. Nikdy jsem si nemyslel, že se to stane, “řekl. Od té doby zvýšila hodnotu bitcoinu 1 250 000krát (ve skutečnosti z ~ 0,008 na 10 000 $ za jednotku)

Emílio později říká, že „to je něco jiného“ a Zukerman dodává, že „odchod ve správný čas“ pro investice.

Tak tohle je tanec na židli. Netancovali jste ve škole? (…) Vždycky vstala, když její teta zastavila hudbu. Byl to mudl, kdo zaplatil za (hackery Twitteru). “

I přes to, že je proti bitcoinu, je možné, že je Emílio kontroverzní, jen aby si vytvořil nějakou loajalitu, jak to obvykle dělá se svými programy. Sotva však budeme znát jeho skutečné úmysly.

Podívejte se na celé video z diskuse:

Co si myslíte o Emíliových projevech? Zanechte svůj názor v komentářích.

Viz také: Kdo vydělává peníze pomocí bitcoinů, je podle Celso Russomanna podvod?

* Text napsaný ve spolupráci s Neto G.

Telegram Cointimes – Získejte nejdůležitější zprávy z trhu přímo z mobilního telefonu, aniž byste něco platili.