Osvědčené postupy pro detekci karabin v ulicích

Četníci jsou všude, ať už kontrolují vozidla nebo identitu, hromadili jsme papíry mnohokrát nebo jednoduše Nejsme s našimi dokumenty, takže vědět, kde tito policisté budou, nám pomůže uniknout kontrole. a pokud nás zachráníte před všemi druhy trestů, naučíte se spatřit policii na ulici.

Waze zahlédne policii v ulicích

Existuje mnoho způsobů, jak tyto kontroly identifikovat policií, ale jedním z nich je cobra radar, pravda je velmi těžko dostupná, ale stále existuje mnohem levnější a účinnější alternativaMusíme si jej nainstalovat do mobilního telefonu a připojit se k internetu 24/7, aplikaci s názvem Waze.

Mnozí to používají Aplikace Waze dokonale funguje, aby přesně věděla, kde jsou tito policisté, aby se mohli vydat alternativní cestou, pravdou je, že jde o velmi seriózní síť a má miliony řidičů. Vždy varují před tím, co se děje v ulicích, takže je to tak efektivní, pokud chcete uniknout kontrole nad těmito jednotkami.

Stáhněte si Waze GPS a sociální provoz

Stáhnout zde

Umístění Carabinieri na ulici

Musíme to nahrát do telefonu a než půjdete kamkoli, zapište si trasu, kterou půjdeme Waze nás varuje, co se tam stalo a kde byla policie, když procházeli jinými ulicemi, Tato aplikace je efektivní a má vysoké procento přesnosti, s potěšením můžeme říci, že jsme ji otestovali a je to vynikající aplikace, která stojí za stažení.

Není třeba nic konfigurovat samostatně udržujte GPS telefonu zapnuté a zapište si náš cíl nebo trasuAno, protože pokud jej používáte normálně, pravděpodobně nebudete moci vidět předměty a nehody na ulici a neuvidíte žádné známky, které by donucovacím orgánům zabránily.

Je důležité, abyste tomu rozuměli Je to nezbytně nutné, protože pokud tak neučiníte, můžete dostat pokutu, pokud nemáte papírování.nebo ještě hůř, způsobí to, že budete ztrácet čas dobrým pokáráním, pak musíte pochopit, že vám tato aplikace ušetří čas a pokud nemáte aktuální papírování, ale je nejlepší být aktuální, abyste se vyhnuli změnám v zákonech. Jak jste se naučili vidět policii v ulicích?