Blog

Osvědčené postupy pro sledování televizních programů

Návrat do školních středisek pro malé i velké. letní hodiny dny se zkracují, den ode dne se stávají efektivnějšími a dodržují se přísnější plány. To nám také umožňuje trávit více času věcem, jako je sledování televize a sledování našich oblíbených pořadů, když se vrátíme domů. Dnes vám necháme několik vynikajících aplikací, abyste mohli sledovat televizní program v celé své kráse. v Na Google Play existují stovky aplikací pro tento účel, ale ne všechny stojí za to, nebo nám nechají dobrý program. Díky této kompilaci můžete: Stáhněte si ty nejlepší aplikace pro sledování televizních pořadů.


Nokia 9 uniká s některými úžasnými funkcemi


Mnoho televizních seriálů začíná v září a máme více času na sledování televize, s pravidelnějšími plány a bez letního šílenství. Proto nyní potřebujete aplikaci, abyste mohli sledovat své oblíbené pořady a zjistit, zda je v televizi film. nebo vás informovat, pokud se ztratíte při dělání něčeho jiného.

Sledujte všechny televizní pořady s těmito aplikacemi pro Android

O ohni vás nebudeme učit, protože jste si určitě nainstalovali některou z těchto aplikací do svého zařízení. Dnes tě opustíme To nejlepší, co jsme našli na Google PlayDíky široké škále kanálů vás bude informovat přesně a zobrazit správné časy každého kanálu.

Programování aplikace pro tento účel může být jednoduché, ale pravdou je, že jednou z nejdůležitějších věcí je mít dobrý zdroj informací. Všechny aplikace, které jsme vám dnes nechali nejlepší programování, vždy správné. To je jedna z nejdůležitějších věcí, protože není skvělé začít sledovat film po 15 minutách nebo se ztratit, když začne epizoda televizní epizody.

TV průvodce - televizní pořad TV průvodce - televizní pořadMiGuia.TV - TV průvodce MiGuia.TV - TV průvodceTV Super Guida zdarma TV Super Guida zdarmaPrůvodce Movistar + Průvodce Movistar +Televizní program Télé Loisirs: Guide TV a Actu TV Televizní program Télé Loisirs: Guide TV a Actu TV

Všechno Existují poplašné systémy, které je musíte předem informovat v případě, že se ztratí. Pokud nám to všichni před několika minutami oznámí, mají čas jít domů a dokončit to, co děláme. Můžete vyzkoušet design, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, ale i když všechny fungují správně s bezplatnými i placenými kanály.


Objevuje se nová střední řada Huawei s obrazovkou 18: 9 a 4 fotoaparáty


Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK