Osvědčené postupy pro videohovory

Facetime videohovory

Nejlepší formou napájení se staly videohovory zůstat v kontaktu s našimi blízkými Pryč. Během více než měsíce, kdy jsme byli umístěni do karantény pro koronavirus, je většina aplikací, které se staly populární, pro mnoho uživatelů prakticky neznámá.

V nadcházejících měsících budeme muset udržovat sociální odstup s našimi přáteli a rodinou; to by mohla být zhruba snesitelná vzdálenost, pokud využijeme výhod určitých aplikací pro videohovory, protože nám všechny nenabízejí stejné funkce. Zde vám to ukážeme nejlepší aplikace pro videohovory.

Marco Polo

Marco Polo je jednou z nejmladších aplikací dostupných v App Store, která nám umožňuje uskutečňovat videohovory. Jak aplikace funguje spojené s telefonním číslemmůžeme je tedy používat pouze z mobilních zařízení. Během videohovoru na to můžeme reagovat pomocí předem určené sady výrazů zobrazených na pravé straně obrazovky.

Marco Polo nás také pustil dovnitř posílat video zprávyStejně jako všechny aplikace pro zasílání zpráv je považován za jeden z nejjednodušších. I když jej můžeme používat zdarma, máme měsíční předplatné ve výši 9,99 EUR, což je předplatné, které nám umožňuje diskutovat o konverzacích, které vedeme.

Marco Polo - Video Chat (AppStore Link)

Marco Polo – videochat

Joya Communications, Inc.

Volný, uvolnit

Jitsi Meet

Jitsi Seznamte se s videohovory

Díky Jitsi Meet můžeme s rostoucím počtem účastníků uskutečňovat videohovory bez jakýchkoli omezení. omezeno výkonem služby a dostupnou šířkou pásma. K používání aplikace se nikdy nemusíte registrovat, videohovory jsou chráněny heslem a šifrovány a kompatibilní se stolními počítači prostřednictvím libovolného prohlížeče.

Volný, uvolnit

Setkání setkání

Setkání setkání

Řešení pro společnosti, které nám nabízí služba Google Hangouts Meet, Staré hangouty převedené pro společnosti a je k dispozici v G Suite Enterprise. Limit účastníků je až 250 lidí, má službu automatického přepisu titulků, integruje se s Kalendářem Google a umožňuje společně spravovat schůzky. Hangouts Meeet funguje prostřednictvím odkazu, což je odkaz, který nám umožňuje přístup k videohovoru prostřednictvím aplikace.

Volný, uvolnit

Instagram

Instagram

Instagram nám také umožňuje uskutečňovat videohovory, videohovory jako WhatsApp. Omezeno na 4 partneryPokud jsou tedy vaše komunikační potřeby vyšší, budete si muset vybrat jedno z dalších řešení, která vám v tomto článku ukážeme. Chcete-li uskutečnit videohovor na Instagramu, stačí vytvořit chat se čtyřmi lidmi, které chceme zachytit, a kliknutím na ikonu videokamery zahájit videohovor.

Instagram (odkaz na AppStore)

Instagram

Instagram, Inc.

Volný, uvolnit

Skype

Pokud mluvíme o videohovorech, nejzkušenější lidé určitě zváží Skype, jednu z prvních služeb nabízejících jak videohovory, tak VoIP hovory. Skype je k dispozici ve všech mobilních a desktopových ekosystémechabychom mohli zůstat v kontaktu se svými blízkými z jakéhokoli zařízení.

Před týdnem spustila aplikace Skype Meet Now, novou funkci, která vám umožňuje vytvářet schůzky až s 50 lidmi a připojovat se k nim. aniž byste se museli zaregistrovat do služby nebo se přihlásit do aplikace. Chcete-li získat přístup k tomuto typu schůzky, jednoduše klikněte na odkaz, aby nedošlo k záměně s tradičními videohovory.

Skype vlastní společnost Microsoft, abychom mohli tuto službu používat, musíme použít účet @outlook, @hotmail, @ msn…

Skype pro iPhone (AppStore Link)

Skype pro iPhone

Skype Communications Sarl

Volný, uvolnit

Přiblížit

Jednou z aplikací, která se od začátku pandemie nejvíce rozrostla, je Zoom, aplikace, kterou stojí za to vidět. účast na různých bezpečnostních diskusích (nutí většinu vlád, aby jej přestali používat) a soukromí (Facebook API zaznamenává data od uživatele i zařízení).

Hlavní funkcí, která umožňuje, aby se stala nejoblíbenější aplikací, je způsob připojení k videohovoru: prostřednictvím odkazu. Po kliknutí na tento odkaz se aplikace automaticky otevře (musíme se přihlásit pomocí jakéhokoli účtu) a získáme přístup k videohovoru, který ve své bezplatné verzi umožňuje 40 účastníků.

Tento způsob připojení je stejný jako to, co nám Skype nabízí s funkcí Meeting Now. Ale Meet Now nám umožňuje připojit se ke konverzaci aniž byste se museli registrovat do aplikaceSpolečnost Microsoft proto od nás neobdrží žádná data, pokud zaregistrujete Zoom.

Cloudové schůzky ZOOM (odkaz na AppStore)

Cloudové schůzky ZOOM

Zoom Video Communications, Inc.

Volný, uvolnit

Google Duo

Jedno z různých řešení, která nám Google nabízí pro videohovory, je umístěno v Google Duo. Google Duo nám to umožňuje Videohovory až s 12 účastníky. Je spojeno s telefonním číslem, takže funguje pouze na smartphonech, nikoli na tabletech nebo počítačích.

Volný, uvolnit

Posel

Videohovory Messenger

Pokud pravidelně používáte Facebook Messenger, abyste zůstali v kontaktu se svými přáteli, můžete také využívat službu videohovorů, kterou nám nabízejí, například WhatsApp. velmi málo partnerů: 6.

Před pár týdny desktopová aplikaceje aplikace, která nám umožňuje uskutečňovat videohovory stejně jako z mobilního zařízení. Tato aplikace je k dispozici v Microsoft Storu pro Windows 10 i v Mac App Storu pro ekosystém macOS.

Volný, uvolnit

Facetime

Facetime videohovory

FaceTime je platforma, kterou nám Apple nabízí pro videohovory. Umožňuje současně až 32 uživatelům. Jediným problémem této služby je, že je k dispozici pouze v ekosystému Apple, takže ji můžeme používat pouze s přáteli nebo rodinou, kteří mají zařízení navržené v Cupertinu.

Co se děje

WhatsApp zahájil videohovory před dvěma lety. Od té doby vždy omezoval možnost videohovorů na 4 účastníky, ale než si uvědomil směšné omezení, které představoval, musela přijít pandemie. Nejnovější beta verze WhatsApp, Zvyšte počet účastníků videohovoru na 8.

V současné době nevíme, kdy bude tato nová verze WhatsApp vydána z beta verze, ale nemělo by to trvat dlouho Pokud chcete zachránit všechny uživatele, kteří přestali používat vaši platformu pro videohovory. Doufáme, že se zvyšujícím se počtem účastníků se bude zvyšovat nekvalitní kvalita, kterou prostřednictvím své služby vždy nabídnete.

WhatsApp Messenger (AppStore Link)

WhatsApp Messenger

WhatsApp Inc.

Volný, uvolnit

Telegram

Dnes, Telegram nám nenabízí videohovoryale udělá to do konce roku.