Otestujte svůj mozek pomocí Brain Arithmetic pro iPhone, iPad a iPad Mini

Otestujte svůj mozek pomocí Brain Arithmetic pro iPhone, iPad a iPad Mini

Pokud máte rádi mentální problémy nebo matematiku, měli byste určitě vyzkoušet tuto hru: Brain aritmetika. Aplikace pro iPhone a iPad minimalistický, jednoduchý, návykový, elegantní a velmi, velmi zábavný.

Téma hry je jednoduché, Naším cílem bude spočítat různé matematické operace, které nám nabízí. V časovém limitu jsou sčítání, odčítání nebo obojí současně.

mozková aritmetika (5)

Pravda je, že se nám opravdu líbil Brain Arithmetic. Právě tam Mnoho aplikací a her na toto téma v Apple App Storeale tohle je mnohem náročnější zkušenost a umožňuje nám využívat náš mozek a výpočetní dovednosti tolik a jedinečným a velmi kreativním stylem.

Jak funguje Brain Arithmetic?

Nejprve se zobrazí obrazovka. různé možnosti nebo herní režimy: Kuličky (součty), substráty (odčítání) a smíšené (smíšené). Hra se spustí automaticky, když zvolíme jednu z těchto možností jde přímo k věciBez složitého nastavení konfigurace nebo zbytečných příběhů je to vítáno.

mozková aritmetika (1)

Celá hra zobrazí prázdnou obrazovku a některá tlačítka s čísly dole. Řada matematických operací, které musíme vyřešit, začne padat shora používat tato čísla jako velmi uvolňující a „náročnou“ hudbu současně. Brain aritmetika je velmi návyková!

Tento herní režim poněkud připomíná tetris, ale místo toho, abychom umístili figurky, musíme jít zničit je po dokončení operace, pak se objeví další. Závislost a složitost Brain Arithmetic je: padají rychleji a rychlejia někdy 3 najednou … Pokud se však někdo dostane na dno hrací desky … Hra skončila!

mozková aritmetika (3)

Samozřejmě náš cíl Dokončete maximální možný počet sčítání a / nebo odčítání, abyste získali nejvyšší skóre. Můžeme vám dát řadu tipů od iPadizate, abyste v této návykové hře zašli co nejdále …

mozková aritmetika (4)

Několik tipů a triků

Zůstaň v klidu, Jednou z nejdůležitějších věcí, které je třeba se vyhnout, je psaní nesprávného čísla.protože k jeho nahrazení budete muset zadat další (dvouciferná čísla) a začít znovu se správným řešením.

Snaž se zapamatovat si pozici čísel Když to vezmete zdola, budete mít příležitost podívat se na výpočty, které se objeví, aniž byste spustili oči z tlačítek.

Co se nám líbilo nejvíce

  • JE minimalismus a styl jeho rozhraní přirozeně nám umožňují soustředit se na hru.
  • Hudba hry relaxační a stimulující pro naše mentální výpočty.
  • Kromě toho trénovat náš mozek Ukázalo se, že je to velmi návyková hra.

To nejméně milujeme

Byli bychom rádi, kdyby existovaly další matematické operace, jako je násobení, dělení nebo dokonce rovnice.

Mozková aritmetika ve videu

Chcete vědět, jak to funguje? Věnujte pozornost videu!

polož

Brain Arithmetic je zdarma, i když má integrované nákupy, kde můžete odstranit reklamy a odemknout prémiový režim:

Máte rádi tyto typy her s mentální hbitostí a matematické výpočty? Co si myslíte o Brain Arithmetic? Sdílejte s námi své skóre v komentářích!