Oukitel C17 Pro napodobuje design Honor 20 Pro a nabízí dobré vlastnosti za dobrou cenu

Dnes chceme představit nový smartphone Oukitel C17 Pro. Jelikož se jedná o první telefon s perforovanou obrazovkou, jedná se o mobilní telefon s velmi zajímavými prvky. Terminál si navíc od své vlajkové lodi půjčuje některé designové prvky. Huawei Honor 20 Pro. Pamatujme také na toto léto Oukitel uvedla na trh další dva telefony: Y4800 (S fotoaparátem Helio P70 a 48 MP) a Oukitel K12 (S 10 000 mAh baterií a 30 W rychlým nabíjením). Nyní ano, poznejme ten nový C17 Pro

Funkce Oukitel C17 Pro

Podívejme se nyní blíže Funkce Oukitel C17 Pro:

Obrazovka a rozložení

Mobilní telefon vypadá trochu takto Honor 20 ProZvláště pokud jde o přední a zadní kameru. Obrazovka má levou horní perforaci v designu, který vypadá docela dobře. Technicky existují vzestupy a pády; položky jsou obecně dobré, široké 6,35palcová úhlopříčka a panel IPS LCD s rozlišením HD + 1560 × 720 pixelů. Má 5bodovou vícedotykovou technologii, formát 19,5: 9 to mu dává výšku a půvab a 90% poměr obrazovky k těluvynikající hodnota. Přední strana, Zakřivené sklo typu Asahi. A při pohledu z profilu měří mobil jen 8,8 mm, což dodává eleganci designu v černé, zelené a modré barvě.

Paměť, procesor a operační systém

Jako motor byla vybrána čipset MediaTek Helio P23 2,0 GHz. Tento procesor neporušuje výkonnostní rekordy, ale poskytuje dobrou úroveň při každodenním používání. Pokud jde o paměť, máme 4 GB RAM a 64 GB interního úložiště, což je něco, co je třeba ocenit. A slot microSD nabízí až 128 GB maximum. A konečně, továrním operačním systémem je Android 9.0 Pie.

Buben

baterie má kapacitu 3900mAhzaručující dokonalou samostatnost. Ano zatížení 5V / 2A nebo 10 W. to je v pořádku, ale ne „rychlé nabíjení“.

Fotoaparáty

Pokud jde o vybavení hlavní místnosti, zní pěkně na papíře … 13MP + 5MP (široký snímač) + 2MP (snímač bokeh) snímač trojitá kamera. Jelikož u některých mobilních telefonů vidíme „senzory dekorace“ napodobující jiné v designu, je nutné zjistit, jak dobře tyto funkce plní. Doufám, že tomu tak není, protože hlavní senzor je a Sonya to stejně dobře mluví o týmu. Má LED blesk, vestavěnou clonu objektivu f2.0, automatické ostření a nahrávání videa 1080p. Citace přední kamera je 5 MP pro selfie.

Spojení

A připojení má podporu Dual 4G LTE, Bluetooth 4.2 a 802.11 n wifi. Přístav USB typu C. k dispozici a zvukový konektor není součástí dodávky, ale součástí je adaptér USB C na 3,5 mm konektor. Máme sloty pro dvě SIM karty a FM rádio. Má snímač otisků prstů a odemknutí obličejem pro odemčení. Další senzory jsou gyroskopické, geomagnetické a kompasové.

Oukitel C17 Pro je dodáván se snímačem otisků prstů a odemykáním obličejemOukitel C17 Pro je dodáván se snímačem otisků prstů a odemykáním obličejem

Cena Oukitel C17 Pro

JE Cena Oukitel C17 Pro Na Aliexpress se objevuje za částku 140 dolarů, což odpovídá přibližně 125 eurům.

Výsledky a názory na Oukitel C17 Pro

Nový Oukitel C17 Pro Smartphone, který napodobuje některé prvky Honor 20 Pro, ale má dostatek své vlastní osobnosti a dostatek prvků pro adekvátní výkon a je skromným poměrem ceny a ceny.

Oficiální stránka Oukitel.