Outlook bude podporovat funkci Split View, přidá režim Nerušit a inteligentní složky

Pohled

iPaOS je vlastní verze mobilního systému Apple, kterou iPad již dlouho potřeboval, zejména od uvedení prvního modelu iPad Pro v roce 2015. Avšak v roce 2019 Apple si myslel, že nadešel čas a že iPad lze skutečně považovat za ideální náhradu notebooku.

Apple přidal funkci Split View před několika lety; Otevřete společně dvě různé aplikace na obrazovce iPadu. S iPadOS se možnosti funkce Split View rozšířily, protože nám umožňuje otevřít stejnou aplikaci dvakrát na stejné obrazovce.

Rozdělit Outlook

Outlook aktuálně podporuje funkci Rozdělené zobrazení, která vám umožňuje otevřít dvě aplikace na stejné obrazovce, ale stále nám nedovolí otevřít stejnou aplikaci dvakrátPodle kluků z Microsoftu je tato funkce brzy k dispozici. Tímto způsobem budeme mít přístup k našim e-mailům a kalendáři aplikace Outlook, aniž bychom museli přepínat mezi možnostmi, které aplikace nabízí.

Další zajímavou funkcí, kterou brzy přidáme, je funkce Nerušit, tato funkce nám umožní dočasně ztlumit oznámení pro e-mailový účet. Tato funkce je ideální, pokud chceme úplně zapomenout na pracovní dobu.

chytré složky Brzy budou k dispozici další inovace poštovního klienta Outlook pro iOS. Tato funkce se bude moci naučit, jak organizujeme naše e-maily, a automaticky navrhnout, abychom je přesunuli do konkrétní složky.

Dnes Outlook je jedním z nejlepších e-mailových klientů, které jsme v iOS našli. Dokonce překonal Spark, který se stal odkazem v mobilním ekosystému Apple. Pokud vás unavují neustálé problémy, které Spark předvádí jak v provozu, tak ve výkonu, zve vás, abyste to vyzkoušeli. Do Outlooku.

Microsoft Outlook (AppStore Link)

Microsoft Outlook

Společnost Microsoft

Volný, uvolnit