Outlook nám nyní umožňuje otevírat přílohy v Office

E-mailové aplikace jsou k dispozici v Apple App Store. Ale opravdu Platí pro uživatele těžké pošty, můžeme to shrnout dvěma způsoby: Spark a Outlook. Z těchto dvou nám Outlook přináší ve srovnání se Sparkem více výhod, a to jak díky integraci se sadou Office, tak kompatibilitě se všemi existujícími poštovními systémy, jako jsou IMAP, POP, Exchange, které ve Sparku nemůžeme najít.

Dále Outlook vytvořil jakési fórum, kde mohou všichni uživatelé zveřejňovat své návrhy takže lidi z Microsoftu, pokud je vidí opravdu zajímavé, přidají to do aplikace. Tato funkce umožňuje aplikaci Outlook přijímat nové funkce a vylepšení, díky nimž je oblíbenou aplikací pro správu e-mailů miliony uživatelů.

Poslední aktualizací, kterou nám Redmond přináší, je možnost otevřít přílohy, které dostáváme v aplikaci, pro kterou byla vytvořena. Takže pokud Kliknutím na odkaz otevřete dokument aplikace Word. Pokud jsme jej nenainstalovali, prohlížeč Outlook dokument otevře a pokud jej chceme změnit, pojďme do App Store a stáhněte si příslušnou aplikaci.

Další nová funkce, kterou nám tato aktualizace přináší, je spolupracovat na dokumentech mezi více uživateli. Po provedení příslušných změn v dokumentu klikneme na tlačítko pro návrat a automaticky odešleme e-mail s připojeným souborem všem, kteří spolupracovali při přípravě dokumentu, aby mohli zkontrolovat provedené změny.

V sadě Office najdeme tlačítko pro přímé sdílení dokumentů, které se pokoušíme odeslat přímo prostřednictvím Outlooku přes možnost Napsat novou poštu, kde bude automaticky zahrnut příslušný dokument, který chceme odeslat.