Ověřte účet Instagram: kolik sledujících potřebujete?

Ověřte účet Instagram To je něco, čeho chce dosáhnout jeden člověk, ale pravdou je, že sociální síť má určité podmínky, které musí být splněny na 100%, jinak odmítnou ověření. Jednou z podmínek, které musí být splněny, počet sledujícíchKolik jich potřebujete?

Nedávno jsme si řekli, že s Instagramem můžete vydělávat peníze, pokud máte mnoho sledujících, ale také jsme řekli, že tento proces je pomalý a nákladný. Je to nákladné z hlediska úsilí a vyžaduje také finanční investice.

Které hashtagy použít k získání více lajků na Instagramu?

Začneme znovu tím, co potřebujeme k ověření našeho účtu Instagram, a poté přejdeme k procesu ověření profilu. Už jsme to varovali žádost o ověření není potvrzením. Můžeme o to tedy požádat, ale ověřovací znak se možná nikdy neobjeví, protože Instagram věří, že náš účet není způsobilý.

Minimální požadavky na vyžádání ověření profilu na Instagramu

Začít, O ověření účtu Instagram může požádat kterýkoli uživatel přítomnost na sociální síti. Další věc je, že nám dají znak nebo ne později.

Obrázek - Ověřte účet na Instagramu: kolik sledujících potřebujete?

Samozřejmě výše, zde jsou požadavky, které musí být splněny, pokud chceme ověřit náš profil na sociální síti:

 1. Staňte se skutečným účtem

To znamená, veřejná osobnost, značka, společnost, příslušnost k registrované společnosti atd. Stručně řečeno, můžeme ověřit, že náš účet je pravý a to.

 1. Skutečné jméno a příjmení

Žádná falešná jména a identity, které neexistují.

 1. Veřejný profil

Abychom mohli ověřit náš účet Instagram, musíme mít veřejný profil a všechny informace musí být co nejúplnější. To znamená, že životopis musí být úplný, kontaktní údaje, dobrá profilová fotka, různé publikace atd.

 1. Jeden účet

Je trochu matoucí to vysvětlovat, ale osoba, která požaduje ověření konkrétního účtu, se musí ujistit, že není propojen s jiným účtem. To znamená, že společnost, právnická osoba, veřejný činitel atd. Mělo by mít pouze oficiální účet. Duplicitní účty jsou povoleny, pouze pokud jsou oficiální, ale v různých jazycích. Instagram ověřuje pouze jeden účet na osobu, pokud zjistí duplicitní účty, proces ověření tím končí.

 1. Související profil

Další základní požadavek na získání ověřovacího odznaku Instagramu. Musíme zajistit, aby náš obsah nebyl zajímavý pouze pro Instagram a naše sledující, ale také originální, a samozřejmě bychom se měli vyhnout například plagiátorství. Problém tím nekončí, ale tato „relevance“ závisí na skutečnosti, že náš profil přijímá mnoho vyhledávání následovníků a uživatelů.

 1. Vyhněte se konkurenci

Když si získáváte sledující, vždy se snažíte zviditelnit své další sociální sítě, ale pokud je naším cílem získat ověření, měli bychom se těmto aplikacím vyhnout, protože Instagram nevidí dobrýma očima, že řídíme provoz konkurenci, jako je Twitter nebo YouTube. .

 1. Postupujte podle pokynů pro používání Instagramu

Sociální síť má soubor pravidel, která musí být přísně dodržována, jinak bude cenzurovat nebo eliminovat náš obsah nebo dokonce zničit náš účet.

Navzdory „splnění“ výše uvedeného nebude Instagram nikdy poskytovat náležité vysvětlení, proč bylo ověření odepřeno.

Pokud jde o všechny tyto základní tipy, které je třeba zvážit, musíme říci: musí být udržována v průběhu časutj. pokud dostaneme vše perfektní a získáme ověřovací odznak a poté změníme některá data, Instagram to detekuje a může odznak získat od nás.

Tento článek je založen na zjištění, jak důležité je počítat následovníky, aby se vedle našeho jména Instagramu dostal ověřovací znak, ale pravda je žádný stanovený počet sledujících.

Podíváme-li se na základní požadavky, zjistíme, že pokud máme 100 následovníků, nedají nám ověření, protože nás nepovažujeme za relevantní, náš obsah není originální, máme sociální sítě v bio (soutěži), protože to pravděpodobně ne Jsme veřejná osobnost a možná je naše jméno zcela nereálné.

Existuje pouze jedna oficiální metoda, jak požádat o ověření účtu Instagram

Tato metoda Děje se to prostřednictvím samotné aplikace Instagram, takže nedělejte e-maily, odkazy na WhatsApp ani nic podobného. Postupováním podle níže uvedených kroků:

 1. Otevřeme aplikaci Instagram a zadáme náš profil. Pak Klikněte na 3 řádky vodorovné čáry zobrazené vpravo nahoře.

Obrázek - Ověřte účet na Instagramu: kolik sledujících potřebujete?

 1. Na jedné straně se posouvá nabídka a dole “Nastavení”.
 1. Po vstupu do tohoto menu Klikněte na „Účet“ a posouvejte, dokud nenajdeme tuto možnost „Požádat o ověření“.

Obrázek - Ověřte účet na Instagramu: kolik sledujících potřebujete?

 1. Pak musíme vyplňte formulář se všemi informacemi, které od nás požadují. Tady se nás zeptají fotografie naší identityBudou chtít také od nás pseudonym (pokud existují), budou také chtít vědět, co se stalo. kategorie patří do našeho profilu, atd.

Obrázek - Ověřte účet na Instagramu: kolik sledujících potřebujete?

 1. Když je vše plné Klikněte na „Odeslat“ a dáme nám vědět, že požadavek byl dokončen a byl odeslán.
 2. Řešení pro ověření k nám dorazí po několika dnech e-mail spojený s účtem Instagram, který chceme ověřit

Nyní víme, co potřebujeme požádat o ověření profilua co je nejdůležitější, jak na to. Také to víme počet následovníků nemá vliv na konečné rozhodnutí k ověření účtu.

Jak mohu skrýt své Instagram Stories před některými následovníky?