Ovládejte všechny programování DTT na Androidu díky této aplikaci

Pokud obecně sledujete naše články, budete vědět, že jsme v minulosti hovořili vícekrát o programování DTT v systému Android, abychom učili všechny čtenáře, jaké jsou osvědčené postupy v segmentu, který by měli zvážit. případech. Stejný čas V tomto konkrétním případě máme v úmyslu hovořit přímo o konkrétní praxi, která vám poněkud poslouží jako doplněk. zmínili jsme se o nich dříve.

Stává se, že většina našich čtenářů s námi konzultuje nové aplikace, které se nedávno objevily, a umožňuje nám maximálně využít všech možností programování všech španělských televizních kanálů v mobilu. Tímto způsobem máme příležitost přijímat sérii oznámení, když je vysílán program nebo série zájmu.a uvidíte, že podpora v takových případech je prakticky úplná.

Zdarma programování DTT na Androidu

Než jsme se dostali do všech podrobností o dané aplikaci, když jsme se zastavili u tohoto programovacího systému DTT v systému Android, Dozvíme se o velkém počtu kanálů souvisejících s těmito typy vysílání.. Tato programovací aplikace DTT pro Android se opravdu snadno používá a je pravda, že nám umožní maximálně využít všech možností hlavních místních a mezinárodních kanálů.

Programovací aplikace DTT pro Android, kterou si můžete stáhnout z odkazu na konci článku, je plně kompatibilní s některými z hlavních mezinárodních a národních kanálů, které podrobně rozvedeme níže: TVE1, La 2, Antena 3, Cuatro, Telecinco, La Sexta, AXN, Teledeporte, Marca TV, GolTV, Intereconomía TV, Canal 24h, Clan TV, Disney Channel, MTV, La Siete, FDF, Boing, Božství, Energie, A3 Neox, A3 Nova, Nitro, Discovery Max, populární TV, 13 TV, Learn English TV, La Sexta 2, La Sexta 3, Libertad Digital TV, Telemadrid, La Otra, La 10, 8madrid, cyl7, cyl8, CMT, TVC, Barcelona TV, 8tv, TV3, K3 33, 3 24, Esport3, Canal Super3, 3xl, Lleida TV, Estil 9, IB3, Canal 9, Noudos, 7RM, Canal Sur, Canal Sur 2, ETB1, ETB2, ETB3, Canal Vasco TPA a7, Oviedo TV, TVG, TVG 2, Galicia TV América, Extremadura Channel, Canary TV, Canary TV Dos a Aragon Television.

Neváhejte nás kontaktovat ohledně jakýchkoli dotazů ohledně fungování tohoto programovacího aplikačního systému DTT na Androidu.Máme všechny podrobné informace, abyste nikdy nezmeškali program, který vás zajímá, nebo nechcete podrobně sledovat.

Stáhněte si programování DTT (TV) pro Android