Oživte svůj mobilní telefon Java pomocí nejlepších 5 her …

Předtím, než Android a iOS vstoupily do našich životů, převládaly v našich starých mobilních telefonech aplikace Java. Existovaly všechny druhy nástrojů a kvalitních her, díky nimž jsme byli závislí na telefonu. Dnes vám řekneme, co se stalo Nejlepší Java hry k instalaci v roce 2020. Prožijte ten starý terminál nesoucí prach ve vaší domácnosti!

Hry Java, které uvidíte níže váš starý mobilní telefon je co nejvíce aktualizován. Bezpochyby je to to nejlepší, co můžete v tuto chvíli v životě nainstalovat na velmi staré zařízení. Upozorňujeme, že pokud hledáte retro hry pro Android, podívejte se na tento příspěvek.

Top 5 Java her

Mortal Kombat 3 Ultimate

Ultimate Mortal Kombat 3 Java

Legendární Mortal Kombat 3 Ultimate To není třeba moc představovat. Vyberte si Scorpion, Sub-Zero, Jax nebo libovolného bojovníka tohoto legendárního titulu a užijte si zábavu se starým mobilním telefonem. Vybudujte osudovost a určitě nepřátele dokončete!

Stáhnout | Mortal Kombat 3 Ultimate

Pro Evolution Soccer 2017

Pro Evolution SoccerK dispozici je také mobilní verze Java, jedné z nejslavnějších sportovních her na světě. Užij si to fotbalový simulátor a zahrajte si některé hry se svým oblíbeným týmem.

Nemělo by se zapomínat, že PES Mobile tento měsíc přijde s 10 novými ligami. Nenechte si ujít!

Stáhnout | Pro Evolution Soccer 2017

Super Mario Bros

Pomozte nejslavnějšímu instalatérovi v historii zachránit jeho princeznu v různých vzrušujících úrovních. Jeden klasická plošinovka Umožní vám strávit vzrušující chvíle před vaší mobilní obrazovkou s podporou Java.

Stáhnout | Super Mario Bros

Nejhledanější Need for Speed ​​2

Připoutejte se, zrychlete a zkuste to přimět policii, aby se dostala ven Žiji z pronásledování. Užijte si tuto návykovou závodní hru naplno na svém starém mobilním telefonu. Není to nejnovější hra, ale je to titul, který vás pobaví bez ohledu na to, jaký rok hrajete.

Stáhnout | Nejhledanější Need for Speed ​​2

Assasins Creed Brotherhood

Ezio je legendární vrahje mocný boj proti mocným templářům. Tentokrát jedeme na výlet do největšího italského města. Skryjte se, plňte mise a staňte se legendou.

Stáhnout | Assasins Creed Brotherhood

Požádali jste o Java aplikace?

šroub

Java šroub

Tohle je Lehký mobilní prohlížeč kompatibilní s Javounavigace je docela rychlá. Umožňuje vám načíst několik stránek současně díky jeho kartám. Panel pro vyhledávání navíc obsahuje seznam historie, oblíbených položek a kanálů RSS. Nepochybně je to základní nástroj pro tyto mobilní telefony minulých let.

Stáhnout | šroub

Snaptu

Snaptu

Facebook, Twitter, Picasa, live výsledky, recenze filmů, komentáře, čtečky RSS, kalendář Google, slovník, plánovač výletů, to vše v jediném appletu Java. Prohlížeč aplikací Snaptu Vylepšete svůj telefon o nejnovější uživatelské prostředí. Nainstalujte si do telefonu Snaptu a získejte bezplatný přístup k nejlepším online službám na webu.

Stáhnout | Snaptu

Co o tobě, Co jste stáhli do svého starého mobilního telefonu?