Pacman 256, jeden z tvůrců Crossy Road, přichází

Není pochyb o tom, že retro hry budou mít vždy své místo v App Store a na různých prodejních platformách. Legendární pojídač kokosových ořechů se vrací jako bezplatná hra od tvůrců Crossy Road a název PAC-MAN 256.

PAC-MAN 256 je zdarma, Kompatibilní s iPhone a iPad a ke spuštění vyžaduje iOS 7.1 (nebo vyšší). Poté budeme analyzovat hru a uvidíme, jestli to kluci v Hipster Whale dělají znovu správně, jako v Crossy Road.

Pac-Man 256

Pokud jste to nikdy nehráli, doporučujeme vám podívat se na tuto recenzi Crossy Road. Velmi návyková hra! Jsme si jisti, že si nový PAC-MAN 256 také zamilujete.

Bandai a Hipster Whale, jednota je síla

S vydavatelem Bandai Namco a vývojářem Hipster Whale je v App Storu zaručen úspěch. A ještě více pro tak skvělou retro hru.

PAC-MAN 256 dodává klasickému pojídači kokosových ořechů šmrnc trochu změnit tvar a proměnit ho v nekonečného běžce, přesněji věčného pojídače, pokud mi to dovolíte.

Pac-Man 256

PAC-MAN 256: jiná retro hra

PAC-MAN 256 nabízí pixelový design, ale s mírným 3D nádechem (ve skutečném stylu Crossy Road). 256 v názvu hovoří o „závadě“, ke které došlo, když hráči dosáhli fáze 256 v původním Pac-Manovi. Tato zábavná a inspirativní videohra zaznamenala různé chyby kódu neschopnost podporovat příliš mnoho dat.

A takto funguje herní režim v PAC-MAN 256, obrovská vlna číselných kódů nás pronásleduje Snažíme se vyhýbat a jíst duchové a zvyšovat skóre. Co je nového v Hipster Whale přináší nám dvakrát větší zábavu. Svým způsobem je téma velmi podobné novému filmu Pixels od Adama Sandlera, nemyslíte?

Pac-Man 256

Naše malá soukromá analýza

Jak jsme řekli, hratelnost a hratelnost jsou skvělé. Na druhou stranu, velmi snadno ovladatelný a dobře implementovaný (podle dotykových gest) a nakonec jsou zvukové efekty v nejčistším retro stylu. Jsou tu všichni!

Jediná věc, kterou se nám samozřejmě nelíbí přidávání nákupů v aplikaci Něco, kde můžeme získat podporu a neomezený život, protože si myslíme, že to ničí herní zážitek.

Více informací o iPadizate | 10 nejlepších arkádových her pro iPhone a iPad

Stáhněte si PAC-MAN 256

Pokud se chcete dobře pobavit, doporučujeme vám stáhnout si tuto retro hru z níže uvedeného widgetu, je to zdarma!

Co si myslíte o novém PAC-MAN 256? Máte rádi tento druh hry s kokosovým jídlem? Kolik bodů jste získali?