Paluba týdne v Clash Royale: návrat k rychlému motocyklu

Sledujte Clash Royale nahoře, co se týče mobilních her, a pokud jste běžným uživatelem, budete vědět, že velmi běžné je měnit, ladit a testovat nové balíčky. Od té doby Supercell Vyvíjejí velmi zajímavou iniciativu a každý týden se představí jako varianta. Takže bez dalších okolků vám přinášíme Paluba týdne v Clash Royale.


Nejlepší balíčky s Night Witch v Clash Royale


Tentokrát, Supercell a jeho vývojáři Clash Royale Pokud nevíte, navrhnou rychlou platformu pro kola, kterou analyzujeme, než navrhneme nejlepší rychlostní paluby. Je to široce používaná varianta, velmi otravná a je velmi obtížné ji zastavit, pokud je provedena správně.

Představujeme balíček týdne v Clash Royale

Paluba týdne v Clash Royale

Jak vidíte, je to poměrně levný balíček za cenu 3,1 lektvarů, který se skládá z: Jezděte na praseRytíř, kat, blesk, ledový duch, kostry, trup a hurikán. Myšlenka a použití jsou rozděleny do velmi odlišných fází. První z nich, Montapuercosův neustálý útok V případě potřeby se vyvarujte rozptylování budov pomocí Ice Spirit a Lightning.

Na druhou stranu, obrana je hlavně Snižování a kombinování vojáků s použitím kata, tornáda a koster. K tomu všemu samozřejmě musíme přidat Ducha ledu, Torzo, Rytíře a v případě potřeby Blesk. A samozřejmě na konci dne, stejně jako ve fázi útoku, je to rychlá jízda na kole, aby náš soupeř nedýchal.

Díky nízkým nákladům na naše jednotky se to stává jednoduchým úkolem, ale pro našeho soupeře je velmi komplikované zastavit se, protože i když má dopis, aby zastavil našeho Hog Ridera, jeho rotace bude určitě stát víc než nás, a proto to dokážeme. Pokračuje v poškození a způsobuje stále větší škody na svých věžích.


Jak ukládáte své hry Clash Royale na Androidu?