Patenty společnosti Apple navrhují, abyste si hodinky iPod znovu promysleli

Minulý týden vydal Úřad pro patenty a ochranné známky Spojených států dvě z nejnovějších registrovaných ochranných známek společnosti Apple pro operační systém smartWatch watchOS. První značka byla představena v mezinárodním rámci třídy 9, který pokrývá hlavně hardware, a druhá v mezinárodní třídě 42, která zahrnuje programovací systémy a software. 30. září 2016 společnost Apple požádala o zařízení „iPod“ v Hongkongu; Zpočátku by to pravděpodobně vypadalo jen jako žádost o obnovení. Nebyl však jediný nabízený pro hardware ve srovnání s tradiční třídou 9, ale byl nabízen pro třídu 14; pro hodinky. Proč by Apple v tuto chvíli v historii iPodu podal patent na tuto třídu?

Dočasné šílenství, které vás přimělo myslet na hodinky iPod, nemá dlouhou historii. Začalo to kolem roku 2011 a brzy zmizelo. Jednalo se o podobné hodinky jako Apple Watch, ale byly založeny na obrazovce iPodu a byly k dispozici řemínky dostupné v široké škále barev. Tyto řemínky byly podobné řemínkům, které Apple Watch Sport aktuálně používají.

Někdy není důvod, proč jsou deníkové soubory jedné ze značek Apple vyrobeny s bláznivými popisy, které mohou vést k záměně s věcmi, jako jsou podivné klasifikace a elektrické ponožky. Produkty, které nemají žádný vztah k finálnímu produktu Apple. V tomto případě to však bylo záměrně představeno v jediné klasifikaci, která se konkrétně zaměřuje na hodinky. Neexistuje možnost chyby. Samozřejmě si to můžeme představit jako scénář, který si Apple vytvořil, aby si dal vrstvu ochrany, a skutečnost, která nejde dále. Měli byste také zvážit, že Apple by mohl přehodnotit hodiny iPod nano jako novou řadu chytrých hodinek, které by mohly zpočátku zahrnovat barevné pásy s důrazem a vztahem ke světu hudby.

Prozatím je zajímavé poznamenat, že Apple se na krátkou dobu zamotal do podobného produktu a může to předem způsobit velké zmatky. Níže zapíšeme jeho žádost od společnosti Apple v Hongkongu, na kterou odkazujeme.

Aplikace společnosti Apple pro „iPod“ v Hongkongu pro mezinárodní třídu 14 zahrnuje: hodinářské a chronometrické nástroje; hodinky; hodinky; Hodinky; Chronografy pro použití jako hodinky, chronometry, řemínky, řemínky, pouzdra, hodinky a chronometrické hodinky a nástroje; hodiny, hodiny a části pro hodinářské a chronometrické nástroje; a šperky «.

Certifikace Apple RTM pro ‘watchOS’

Ochranná známka Apple s 5 061 202 certifikací pro mezinárodní watchOS třídy 9 poprvé zahrnuje: «Počítače; počítačové periferie; zvukový záznamník a přehrávač, MP3 a další zvukové přehrávače v digitálním formátu; globální poziční systém (GPS), bezdrátová komunikační zařízení pro přenos hlasu, dat nebo obrazu; software; počítačové a elektronické hry «.

Ochranná známka registrovaná podruhé společností Apple s certifikací 5.061.203 pro watchOS v mezinárodní třídě 42 zahrnuje: «Počítačové programování; návrh a vývoj hardwaru a softwaru; hardwarové a softwarové poradenské služby, technická podpora a poradenské služby pro vývoj počítačových systémů, databází a aplikací, poskytování online informačního hardwaru nebo softwaru, poskytování online softwaru, který nelze stáhnout; Informační, poradenské a konzultační služby týkající se výše uvedeného “.

Apple v současné době pracuje na jedné řadě chytrých hodinek s různými linkami v rámci stejné značky: Apple Watch. Na základě faktů nelze přehlédnout, že společnost Cupertino vydala druhou sérii iPodů, snad pod jinou značkou.