PayPal zakazuje Olavo de Carvalho a konzervativcům, správně…

Vedoucí spisovatel a filozof Olavo de Carvalho uvedl, že jeho účet PayPal byl zrušen. Obviňují se, že Olavo šíří nenávistné projevy a falešné zprávy na sociálních sítích v rozporu s podmínkami používání platformy.

Byl Olavo de Carvalho cenzurován PayPalem?

Ve své verzi však Olavo viní uzavření svého účtu kvůli tlaku komunistů na platformu.

Olavo obdržel dary od svých následovníků a prodával kurzy pomocí svého zprostředkovatele plateb. Kvůli nedávné kampani profilu Sleeping Giants Brasil se však Paypal zjevně ocitl pod tlakem a uzavřel autorův účet.

Sleeping Giants je levicová organizace, která vznikla ve Spojených státech a jejímž cílem je využít tlak sociálních médií k přilákání finančních prostředků od konzervativních, liberálních a nezávislých novinářů. Je to forma finanční a politicky korektní kyberšikany, která byla akceptována mainstreamovými médii.

Podle zprávy D’OGlobo Spící obři mobilizovali 462 společností proti takzvaným portálům „falešných zpráv“.

I po vyloučení Paypalu společnost Sleeping Giants Brasil nadále požaduje, aby společnost PagSeguro zrušila účet Olava de Carvalho, aby finančně uškrtil svého politického rivala.

Finanční honička, jak může být bitcoin volbou?

Cenzurní práce není daleko od pravdy, na začátku loňského roku generální ředitel PayPal připustil, že došlo ke zaujatosti vůči konzervativcům, když oznámil, že konzultoval levicovou organizaci Southern Poverty Law Center, známou pro „zařazení konzervativců na seznam“. Černá “.

PayPal je naopak proslulý tím, že odmítl finanční služby konzervativcům pod záminkou, že jde proti „firemním hodnotám společnosti“. Pro lidi, kteří jsou oběťmi finanční cenzury, však často existují decentralizované technologie, které nelze zastavit.

Mnoho lidí se obrací k bitcoinu jako k nejbezpečnější a nejcenzurovanější alternativě a digitálnímu odvolání, protože nepotřebují nikoho oprávnění k vytváření peněženek kryptoměn a k přijímání peněz online.

To byl případ Juliana Assangea, aktivistického novináře a zakladatele webové stránky Wikileaks, která prozrazovala důvěrná data za účelem hlášení vládních zločinů. Když byl jeho účet PayPal uzamčen, začal přijímat bitcoiny za dary. Stalo se to v roce 2010, kdy byly bitcoiny levnější a web shromáždil asi 4025 bitcoinů, které poděkovaly Assangeovi za cenzuru.

I když není konzervativní, Assangeova práce prospěla Donaldu Trumpovi ve volbách v roce 2016 a je skvělým příkladem toho, jak mohou bitcoiny přinést finanční svobodu obětem online cenzury a pronásledování.

Kromě toho však existují tradičnější alternativy pro ty, kteří jsou zvyklí na model Patreon nebo Apoia-se. Kanadský profesor Jordan Peterson, známý svým politicky korektním bojem, uznal výzvy, kterým konzervativci čelí v rámci crowdfundingových platforem, slíbil platformu, která si cení svobody projevu.

Platforma se bude jmenovat Thinkspot a slibuje necenzurované prostředí, ve kterém nebude vykazovat politickou tendenci, která by odlišovala zacházení s uživateli oproti obsahu publikovanému samostatně. Prognóza prvního vydání však nebyla splněna a nezbývají žádná nová data vydání.

Materiál napsaný ve spolupráci s Gustavem M.

Viz také: MBL začala přijímat bitcoiny v boji proti Bolsonaro

Telegram Cointimes Získejte nejrelevantnější zprávy o trhu přímo do svého mobilu bez nákladů. Zaregistrujte se zdarma