Hra

Pebble oznamuje událost 24. května

oblázková reklama

Pebble byl jedním z prvních výrobců, kteří uvedli na trh smartwatch, který se mohl stát opravdu užitečnou věcí, protože nám umožňuje synchronizovat náš smartphone s ním a dostávat oznámení z našeho zápěstí, aniž bychom museli sundávat telefon pokaždé, když zazvoní. Z důvodu omezení uložených společností Apple Pebble byl v ekosystému iOS vždy velmi omezenýna textové zprávy, e-maily …

Spuštění Apple Watch způsobilo velké škodya většina uživatelů, kteří nechají Pebble v zásuvce, přejdou na Apple Watch, kde je interakce v obou směrech úplná. Navzdory tomu společnost nadále uvádí na trh modely s novými designy, barevnými obrazovkami, novými funkcemi… ale i nadále čelí stejnému omezení interakce, ale již je možné reagovat na sms, když je Pebble propojen prostřednictvím některých amerických operátorů. IPhone.

Když uplynulo téměř 8 měsíců od uvedení jeho nejnovějšího modelu Pebble Time Round, společnost oznámila, že s nimi máme zítra nové datumV 10 hodin na východ. Nevíme, co nám chce společnost právě teď nabídnout, nový model s více funkcemi, popruhy s funkcí GPS … nebo možná přechod na LCD obrazovky, i když to vrhá kameny na střechu, vždy se může pochlubit výdrží baterie vašich zařízení při použití e-inkoustu. Na iPhonu Actualidad budeme informováni o všech novinkách, které společnost zítra uvede, abychom vás okamžitě informovali.

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK