Perfect Kick pro iPhone. iPad a iPad Mini – aplikace iPadizate Day

Perfect Kick, naše aplikace dne

Jak milujeme fotbalové hry zdarma! Perfect Kick je tahová hra s přestřelkami Můžete čelit ostatním hráčům v režimu pro více hráčů nebo hrát jednotlivě v režimu tréninku. Je to velmi zábavná hra kompatibilní s iPhone a iPad.

Jako mnoho jiných her tohoto žánru, Perfect Kick nabízí nákupy v aplikaci Za tímto účelem budete mít možnost přizpůsobit svou postavu pomocí mikroplatby: kupte si různé druhy oblečení, vyměňte míč, mimiku a další vylepšení.

Posuňte prstem a vstřelte spoustu gólů

Nákupy v aplikaci mohou v mnoha případech zničit herní zážitek v mnoha aplikacích. Nákupy v Perfect Kick však nabízejí uživateli mnohem více. Možnosti her a přizpůsobení, které zvyšují a zlepšují kvalitu hry a tedy jeho hratelnost.

perfektní kop ipad-1

Téma hry je jednoduché: 5 kol penaltových rozstřelů proti jiným soupeřům a v široké škále turnajů. Vstřelení nejvíce gólů vyhrává hru! Čím více her vyhrajete, tím více peněz vyděláte, a proto si můžete pro svou postavu koupit více posilovačů a vylepšení. Samozřejmě budete muset o úroveň výš odemknout některé předměty (jako jsou míčky, oblečení, rukavice).

perfektní kop ipad-4

Co se týče ovládacích prvků, není nic jednoduššího. Musíte to udělat, abyste hodili míč posuňte prst po obrazovce iPadu nebo iPhone v požadovaném směru. A to samé se stane, když zastavíte střely svých protivníků: buk a brankář je budou házet stejným směrem. Jednoduché, ale zábavné!

perfektní kop ipad-5

Perfect Kick má skvělou zábavnou grafiku

Pamatuješ si Playmobil? Ty malé plastové panenky z našeho dětství! Postavy v Perfect Kick opravdu vypadají jako oni. Grafika hry je velmi dobrá, dovolím si říci, že je trochu dětinská, ale to rozhodně přidá zábavu a radost, které okoření váš herní zážitek.

perfektní kop ipad-3

Stručně řečeno, Perfect Kick je velmi zábavná hra, ve které můžete vyzvat ostatní, aby hráli krátké, ale intenzivní hry. Díky jednoduchosti ovládacích prvků, filmových animací a OBROVSKÝCH vylepšení a přizpůsobení, které hra nabízí, je Perfect Kick skvělou hrou, která pobaví vás, ty nejmenší v domě i každého přítele nebo člena rodiny. vhodné pro všechny věkové kategorie!

Perfektní kop do videa

Chcete vědět více o této zábavné a přátelské hře?

Stáhněte si Perfect Kick pro iPhone, iPad a iPad Mini

Stáhněte si hru zdarma zde:

Už jste tuto hru vyzkoušeli? Kolik her jste vyhráli? Na jaké úrovni už jsi?