Periscope pro iOS Umožňuje živé streamování GoPro

Aplikace Periscope, kde můžete vysílat živá videa pomocí svého účtu Twitter, často přidává nové funkce a funkce. Možnost předat video vodorovně byla přidána loni v září a nyní Periscope obdržel novou aktualizaci, která umožňuje správu pomocí GoPro.

Periscope oznámil, že uživatelé, kteří chtějí vysílat živě ze svých kamer, uzavřeli dohodu s GoPro. Jak vysvětlila společnost, Tato integrace je k dispozici v aplikaci pro iOS pro modely GoPro Hero 4 Black a Hero 4 Silver., k vyloučení předchozích modelů.

Tak Pokud jste si koupili GoPro a ten byl nakonec uložen v zásuvce, můžete jej nyní využít. S nejnovější verzí aplikace Periscope pro iOS. Tady jsou další podrobnosti o nové verzi aplikace a o tom, jak lze GoPro použít pro živé streamování videa.

Více informací o iPadizate | Periscope byl aktualizován, aby podporoval 3D Touch.

Streamujte Periskop s GoPro!

Ovládání této nové funkce je velmi jednoduché. Když připojíte GoPro k vašemu iPhone přes WiFi, Periscope kameru automaticky rozpozná. a dá vám možnost vysílat živě.

Na druhou stranu je to také integrace Periscope a GoPro Umožňuje uživateli přepínat mezi kamerou GoPro a iPhone během živého přenosu. Výsledky tedy mohou být velmi zajímavé, zvláště když mnoho uživatelů používá svůj GoPro k zachycení okamžiků extrémních sportů.

Prezident GoPro Tony Bates, „GoPro umožňuje lidem zachytit a sdílet své zkušenosti s co největším zapojením“. Integrovat hned Periscope uživatelům GoPro „Skvělá platforma pro sdílení vašeho obsahu v reálném čase“To může vést k neuvěřitelným výsledkům.

Například, Můžete žít tím, jak uživatel surfuje, potápí se, skateboarduje a sestupuje na horském kole. a mnohem více, vše z Periscope. Nyní musíme počkat, až začneme sledovat první videa sdílená s GoPro na Periscope.