PES 2018 pro Android je nyní k dispozici zdarma na Google Play

Před několika dny jsme vám nechali novou verzi Konami. Byla to nová karetní hra PES. Tato hra byla dobře přijata, protože legenda byla po mnoho let na různých konzolách, počítačích a mobilních telefonech. Z této hry pro vás nechce nahradit klasický PES které každý rok vidíme na Androidu. Více než dnes PES 2018 pro Android je nyní k dispozici, Nová bezplatná fotbalová hra, která vás překvapí. Uvidíme jak Konami I když je pravda, že každá nová splátka nám ponechává intuitivnější ovládání, ponechává nám tuto hru pro Android a pozoruhodnější grafika.


Časopis Pro Android – vydání 8 (listopad 2017)


Letos by to nebylo o nic méně PES 2018. Není to nejdůležitější fotbalová hra na konzole a PC, protože Fifa má tolik důležitosti. Na druhou stranu, když přejdeme na Android, vidíme, jak se věci mění. V mobilních zařízeních se Konami podařilo stát se měřítkem a mít úplnější a hratelnější hru. Mobilní obrazovky tento typ doručování výrazně omezují, ale v případě PES nemáme velký problém s hraním několika her.

Stáhněte si PES 2018 pro Android s lepší grafikou a novými režimy

Fotbalové hry na konzoli dosáhly kritického bodu, vše, co zde vidíme, jsou drobná vylepšení grafiky a aktualizované změny hráčů, které nám trh přestupů opustil. U mobilních telefonů je situace odlišná, protože existuje novější platforma, kterou je třeba každý rok vylepšovat. I když je pravda, že v PES 2018 se nemůžete vyhnout tomu, abyste viděli podobnost, nebudete mít stejnou hru jako loni.

Ovládací prvky se příliš nezměnily, ale grafika byla výrazně vylepšena, zejména na tvářích hráčů. My máme nové online herní režimy, ale můžeme také hrát lokálně bez utrácení dat. Můžeme dělat ligy a bezpočet věcí, které by se v takovém fotbalovém zápase měly stát. Také letos budeme mít David Beckham jako hráč legendy. Postupně se do hry zapojí více, ale bude to první hra, kterou můžeme hrát.

Nejlepší na této hře je, že za stahování a hraní hry nebudeme platit nic, i když je pravda, že si můžeme kupovat coiny a vylepšení, abychom se pohybovali rychleji. Nebudeme jej moci hrát na mobilních telefonech nízké kvality, protože se jedná o hru s tak pokročilou grafikou.I když je možné najít zařízení, které jej dokáže správně provozovat ve středním dosahu. Nejlepší částí na užívání si grafiky je mít špičkovou technologii, i když víme, že nemusí být přístupná všem.


Produkty Xiaomi od Amazonu si již můžete koupit, jděte na Xiaomi Mi A1!


eFootball PES 2020 eFootball PES 2020