Pět nových funkcí, které vaše aplikace budou mít v systému iOS 5

Nové implementace funkcí v systému iOS 5

S okamžitým nástupem iOS 5 je čas vyzkoušet některé novinky, které na vás čekají v nových verzích. Mapy, Čas, Facetime, Osoby, Hudba a Video.

Čas: Nové díky Centrum oznámení z iOS 5, aplikace Čas již má novou funkci, která je živou aktualizací vašeho widgetu. Kromě toho, pokud povolíte tuto funkci, můžete získat předpověď počasí pro vaši polohu. Můžete dokonce vidět hodinový rozpis předpovědí počasí pro daný den a jeho změn.

Nová aplikace obsahuje některé funkce již nalezené v jiných aplikacích třetích stran, takže bude zajímavé sledovat, jak se liší od oficiální aplikace pro počasí. iOS 5.

FaceTime:Facetime má během hovoru nová tlačítka. Nyní, když jsem s jiným rozhovorem Facetime nebo při telefonování obdržíte zvukové upozornění, pokud dojde k dalšímu příchozímu hovoru, takže můžete zvolit, zda chcete nový hovor ignorovat nebo ukončit a přijmout aktuální hovor.

Mapy: Když otevřete Mapy Poprvé vypadá stejná verze jako obvykle. Při hledání adres však zjistíte, že nyní máte přístup k více trasám, doporučují se až tři. Klepněte na něj a stisknutím Start vyberte trasu; Odtud získáte pokyny, které je třeba dodržet, a můžete kdykoli změnit trasu a také tisknout různé možnosti pomocí tlačítka Tisk.

Uživatelé iPhone a ipod touch před zadáním adresy si mohou vybrat, které dopravní prostředky preferují (auto, veřejná doprava nebo chůze); to je mnohem lepší než trasa vytvořená jako dříve.

Telefon a kontakty: S tolika novými funkcemi iPhone také vám umožňuje telefonovat. Kdokoli aktuálně používá iPhone Měli byste být spokojeni se dvěma novými funkcemi v této funkci. iOS 5: umístění příchozího hovoru a možnost mazat hovory samostatně z nabídky Nedávné. Nyní, když přijmete hovor, váš telefon (pokud je to možné) zobrazí geografickou polohu příchozího hovoru, která byla dříve možná pouze v Nedávných. A když už mluvíme o tomto seznamu, je nyní možné z tohoto seznamu mazat jednotlivá vyhledávání.

Hudba a video: aplikace Hudba Fuj iPad zatímco má zcela přepracované rozhraní iPhone a iPod obsahuje aplikace prozatím HudbaaVideojako jeho bratři ios. Pro ty, kteří používají streamování hudby přes bluetooth, můžete díky kompatibilitě aplikace zobrazit informace o albu, skladbě a umělci. Hudba S AVRCP 1.3. Budete také moci ze svého zařízení mazat skladby, alba a umělce nebo klepnout a podržet kategorii.