Philips 346B1C Nový monitor MMD s portem USB-C

Společnost MMD oznámila uvedení nového monitoru Philips. Toto je uvedení zahnutého LCD monitoru UltraWide VA Philips 346B1C 34 ”je mimo jiné monitor s portem USB-C.

Tento monitor má mnoho zajímavých funkcí pro každého, kdo pro svou práci potřebuje dobrý monitor. Patří mezi ně čtyřnásobné obrazy CrystalClear s vysokým rozlišením na pohlcujícím displeji VA, vestavěná technologie propojení USB-C.

Funkce Philips 346B1C

snímky

Philips 346B1C má rozlišení UltraWide QHD 3440 x 1440 pixelů s poměrem stran 21: 9. Umožňuje rozdělit obrazovku a používat více zařízení díky technologii MultiView ke zvýšení produktivity. Tato technologie umožňuje uživatelům pracovat současně na více zařízeních, jako je notebook a počítač. Díky integrovanému přepínači MultiClient KVM můžeme ovládat dva samostatné počítače pomocí jediného monitoru, klávesnice a myši. Tento monitor je vybaven také technologií Adaptive-Sync, která zaručuje hladkou aktualizaci a rychlou dobu odezvy.

USB-C

Pro profesionály, kteří hledají řešení šetřící čas, Philips 346B1C mají skvělé zprávy. Displej obsahuje vestavěnou dokovací stanici USB-C s distribucí energie; to znamená, že si uživatelé mohou užít řadu funkcí, jako je snadné připojení jedním kabelem a možnost připojení notebooku k monitoru. vysokorychlostní rozlišení videa a přenos dat, i když se notebook nabíjí.

Další funkce

Model Philips 346B1C je vybaven řadou funkcí zvyšujících pohodlí. Mezi nimi jsme našli:

  • Antivibrační technologie.
  • Režim redukce modrého světla (LowBlue) slibuje lepší sledování při práci.
  • Režim EasyRead nabízí příjemný zážitek ze čtení jako papír.
  • Otočný o 180 °, sklopný, výškově nastavitelný a montáž VESA.
  • Senzor, který detekuje přítomnost člověka a snižuje náklady na energii až o 80%.
  • Monitor je také bez rtuti, bez olova a certifikován podle EnergyStar 7.0, RoHS a TCO a je zabalen do 100% recyklovatelného materiálu.

Cena Philips 346B1C

Obrazovka Philips 346B1C Bude k dispozici od listopadu 2019 za 599 EUR.

Galerie Obrázků

Zdravím z hloubky bytů.