Philips Moda 276C8, krásný minimalistický monitor vybavený konektorem USB-C a tenkými rámečky

Společnost MMD Společnost Philips oznámila uvedení na trh svého monitoru, který má výrobní práva monitorů značky. Philips Fashion 276C8. Tyto nové monitory přicházejí s 27palcovým LCD panelem typu IPS s rozlišením QHD (2560 × 1440 pixelů). Výrobce při této příležitosti sází na vydání monitoru, který sází na velmi tenké rámečky na třech stranách obrazovky a na přítomnost konektoru USB-C.

Další funkcí, kterou stojí za to zdůraznit, je tloušťka obrazovky, která je pouze 6,1 mm. Tato štíhlá obrazovka je založena na stojanu s velmi jednoduchými liniemi, které pomáhají nakreslit minimalistický styl jako celek.

Philips Fashion 276C8Philips Fashion 276C8

vlastnosti

Jak jsme již zmínili, tato 27palcová obrazovka s panelem LCD typu IPS má rozlišení QHD, 2560 × 1440 pixelů.

Obrazovka se vyznačuje maximálním jasem 350 cd / m2, kontrastním poměrem 1000: 1 a dobou odezvy pouhých 4 ms.

Pokud jde o barvy, mějte na paměti, že se na monitoru používá technologie Ultra Wide Color, která poskytuje vylepšený barevný gamut (pokrývá 114% barevného prostoru NTSC, 131% barevného prostoru sRGB). Kromě výše uvedeného je tento monitor vybaven technologií adaptivní synchronizace AMD FreeSync. Tento monitor Philips má navíc režim LowBlue, který snižuje namáhání očí snížením poměru modré v obrazu.

Na úrovni portů poskytuje port USB 3.2 nejen video výstup, ale také napájení. Můžeme tedy k tomuto monitoru připojit notebook a nechat ho nabíjet … nebo ho můžeme použít jako vstupní port videa.

Cena Philips Moda 276C8

Sledování prodeje v naší zemi by mělo začít tento měsíc za odhadovanou cenu přibližně 369 eur.

Zdroj: Philips

Zdravím z hloubky bytů.