Philips Momentum 32 ″, nový herní monitor pro konzole

MMD spustí konzolový herní monitor Philips Momentum 32 “. Tento monitor nabídne úplné ponoření pro každého hráče. Mezi jeho nejzajímavější vlastnosti patří to, že se jedná o UHD 4K displej s obnovovací frekvencí 60 Hz a Ambiglow. Philips Momentum navíc poskytuje velmi jasný obraz. Displej HDR 600.

Philips Momentum 32Philips Momentum 32

Vlastnosti Philips Momentum 32

Komentář pro ty, kteří nevědí MMDje specializovaná společnost zabývající se vývojem displejů a výrobním partnerem monitorů Philips. Tato společnost oznámila vydání herního monitoru pro konzolu Monitor Philips Momentum 326M6VJRMB s 32 ” displejem.

Jak jsme již zmínili dříve, tento monitor potěší každého hráče. Protože má UHD 4K displej, obnovovací frekvenci 60 Hz a Ambiglow, kromě DisplayHDR 600, Adaptive-Sync a nízké zpoždění vstupu. Pokud vám to zní příliš málo, poznamenejte také, že má vynikající zvuk DTS a velmi atraktivní design.

Philips Momentum 32Philips Momentum 32

Rozlišení Philips Momentum 32

Tento nový monitor od společnosti MMD přichází s rozlišením UltraClear 4K UHD. Takže máme rozlišení 3840 x 2160 pixelů. Tento monitor má certifikaci VESA DisplayHDR 600. Technologie Ultra Wide Color poskytuje nádhernou širokou škálu barev, která vylepšuje každý obraz jasnějšími a atraktivnějšími zelenými, červenými a modrými barvami. Philips Momentum 326M6VJRMB zajišťuje, že kromě zvýšené citlivosti a vyváženosti je herní zážitek dokonale plynulý. Díky technologii Adaptive Sync zaručujeme stabilní obraz, aby si uživatelé mohli plně vychutnat své oblíbené videohry.

Ambiglow dodává vašim hrám další atmosféru

K dalšímu posílení pohlcujícího účinku Philips Momentum 326M6VJRMB je tento monitor vybaven technologií Ambiglow. Pro ty, kteří tuto technologii neznají, poznamenejte, že se skládá z podsvícení, které posouvá zážitek mimo obrazovku. Toto světlo upravuje svůj jas a barvu podle obrazu zobrazeného na obrazovce. Částečně se podaří extrahovat to, co vidíme mimo něj. Díky tomu jsou filmy, hry a další zábava ještě příjemnější. Protože zvuk hraje při zábavě zásadní roli, optimalizuje funkce DTS Sound virtuální prostorový zvuk monitoru pomocí vylepšení dialogů, bohatých basů a maximální úrovně hlasitosti bez zkreslení.

Zaručený komfort

Pohodlí je velmi důležité, zvláště když trávíme hodiny před monitorem. V tomto smyslu nabízí společnost Philips Momentum 326M6VJRMB mnoho řešení, která pomáhají zvyšovat naše pohodlí. Režim LowBlue chrání oko před krátkovlnnými paprsky modrého světla a stojan monitoru nabízí sklon -5/20 stupňů a výškové nastavení 110 mm pro lepší ergonomické pohodlí.

Philips Momentum 32Philips Momentum 32

Dostupnost a cena Philips Momentum 32

JE Philips Momentum 326M6VJRMB Je nabízen k prodeji za cenu 599 EUR.

Zdravím z hloubky bytů.