Pirátská společnost v hodnotě 7,4 milionů R připouští výzvu…

Španělská platební aplikace pro kryptoměny tvrdila, že nemohla okamžitě platit uživatelům postiženým pátečním téměř 7,4 milionu reaistických útoků, a nabídla kompromis.

Madridská společnost 2 Společně v neděli uvedla, že nemůže najít finanční prostředky na splacení 1,2 milionu eur odcizených hackery, což je 26,79% z celkových finančních prostředků společnosti všem uživatelům. noc. .

“S velkým smutkem, pokud dokážeme tuto krádež zvládnout z vlastních peněz, můžeme zaručit, že uspějeme,” uvádí publikace.

Zatímco útočníci byli údajně schopni ukrást peníze pouze z „investičních účtů“ zákazníků, eura a kryptoměnových peněženek to nemělo vliv. Společnost tvrdila, že v neděli zahájila jednání s neidentifikovanou investiční skupinou, ale neuspěla.

Místo toho, aby to dále oddalovali, 2 společně nabídli splacení tokenu ERC-20, který investorům nabízí místní tokeny 2GT, pobídky a prémiový přístup k jejich držitelům.

Společně uvedli, že uživatelé získají částku ukradenou ve 2GT za emisní cenu těsně pod 0,06 USD. Některé brazilské společnosti, které mají potíže s placením zákazníků, již použily stejnou strategii.

Společnost uvedla, že se pokusí shromáždit finanční prostředky na platby uživatelům za ztracená krypto aktiva, ale nestanovila lhůtu, kdy se to může stát.

Telegram Cointimes – Získejte nejdůležitější zprávy z trhu přímo z mobilního telefonu, aniž byste něco platili.