Pixel People pro iPhone, iPad a iPad Mini – iPadizate aplikace dne

Pixel People je skvělá retro hra

Pixel lidé retro hra, ve které musíme budovat naše vlastní město Říká se tomu utopie. Objevíme nové klony, které musíme umístit do našeho nového světa. Velmi barevná, téměř magická, brilantní hra.

Hra Pixel People dokonale spojuje inovace s retro stylem. Vyvinul Chillingo a je zcela zdarma ke stažení z App Store a nabízí kompatibilitu se všemi modely iPhone a iPad.

Budujte město a společnost

Hraní Pixel People nevyžaduje velkou zručnost ani techniku ​​a zpočátku hra nám nabízí kompletní návod Provedou nás krok za krokem, co máme dělat. Standardně je samozřejmě v angličtině.

pixel-people-iphone-1

Vytvořte společnost z genetického materiálu světa ideální a velmi kreativní způsob setkání. Nejraději máme způsob, jak založit novou společnost, musíme začít s několika zaměstnanci Pixel People, nové lidské klony se objeví při míchání některých profesí s ostatními.

pixel-people-iphone-2

Lidské kombinace nám ukáží, jaká díla jsou navzájem kompatibilní, a my půjdeme pomalu. objevovat nové profese a výstavba budov, které budou formovat naše pixelové město.

pixel-people-iphone-3

Mnoho z tajemství a tajemství hry se skrývá mezi budovami, které musíme postavit. Existuje mnoho různých budov a každá nám umožní vytvořit jeden nebo druhé prvky. Stavte silnice, vodovodní potrubí, zlepšete ekonomiku, aktualizujte své budovy

pixel-people-iphone-4

Objevte veškerou zábavu dříve s velmi aktuálním herním modelem freemium

Pixel lidé 150 různých profesí a více 300 různých znaků. Když zahájíte své „pixelové“ dobrodružství, pocítíte, že je toho na dokončení vaší komunity příliš mnoho, ale nic víc než realita, Pixel People nám umožní udržet dobrý rytmus a po několika dnech objevíte až 100 profesí a postav.

pixel-people-iphone-5

Na rozdíl od nedávné doby v tomto typu hry Pixel People nenabízí příliš agresivní systém mikroplatby. Na provádění stavebních úkolů a prací však budeme muset čekat déle než obvykle, což lze samozřejmě snížit nákupy v aplikaci.

Pixel People ve videu

Objevte, jak hra vypadá, prostřednictvím naší videohry:

Stáhněte si Pixel People pro iPhone, iPad a iPad Mini

Stáhněte si hru ZDARMA zde:

Co si myslíte o Pixel People? Máte rádi retro hry? Milujeme je!

Na iPadizate | Hry pro iPhone