Plants vs Zombies 2 aktualizovány o nové prehistorické úrovně

Rostliny vs zombie 2

Plants vs Zombies 2 byl vydán jako jedna z „nepostradatelných her“ v App Store, nyní tato adventura a strategická hra má více než 30 ocenění za nejlepší hruJe intuitivní, má průvodce, který vám pomůže při hraní her, a vynikající hraní her. Společnost EA vydala aktualizaci této populární hry na platformě iOS. Aktualizovaná hra přichází s několika pravěkými úrovněmi aktualizovaná témata a další věci, které objevíte na nových úrovních, postavy jako velociraptors, stegosaurs a pterodactyls. JE Celkový počet nových úrovní, které jste v nové aktualizaci obdrželi, je 16.

Velmi objevíte dvě nové zombie s novými schopnostmiVčetně Jurského zombie Fossilheada a bojovat s nimi čtyři nová zařízeníVčetně Main Pea Shooter, Perfume-Shroom, Primal Nogal a Premium Grapeshot Plant, která rozdává poskakující kulky a poškozuje zombie na hrací ploše.

V aktualizaci EA také ohlásila potravinovou válku Začne to 18. listopadu, ale i když se hráči budou moci zúčastnit do 30. listopadu, některé z novinek akce zahrnují Rail and Dandelion, které mohou zasáhnout více řad, stejně jako nové zombie s tematikou pádu, které zahrnují Zombie Turkey, Zombie King Gobbler a Zombie Chefster. .

Aktuální hráči Plants vs Zombies 2 budou na tuto aktualizaci čekat na kartě Aktualizace v App Store. Pro nové uživatele vám to řekneme tato hra je zcela zdarmaNabízí také nákupy v aplikaci, ale nejedná se o nákupy, které by vám bránily v hraní nebo procházení úrovní, místo toho si můžete zakoupit balíčky mincí, lepší bylinky nebo drahokamy.

Rostliny vs.  Zombies ™ 2 (AppStore Link)

Rostliny vs. Zombies ™ 2

Populární kšiltovka

Volný, uvolnit