Plants vs Zombies 2 pro iPhone a iPad: Nová aktualizace!

Plants vs Zombies 2 pro iPhone a iPad: Nová aktualizace!

Asi před dvěma měsíci Plants vs. Zombies 2 obdržel aktualizaci Lost City. Tato verze nám nabídla 16 nových úrovní, rostlin, zombie a misí. Tehdy kluci z PopCapu, vývojáři Electronic Arts, Byli ujištěni, že brzy bude spuštěna nová aktualizace s více novinkami. Tato aktualizace dorazila a o měsíc později nás překvapili další verzí nazvanou Summer Nights.

EA Mobile vydala verzi 3.8.1 Plants vs Zombies 2 pro iPhone a iPad. Tato aktualizace přinést více zombie, více rostlin, více úrovní, více kostýmů a další zajímavé novinky.

Aktualizace letních nocí

Plants vs Zombies 2: nejpopulárnější tower defense pro iOS

Pro ty, kteří ještě nejsou obeznámeni s touto zábavnou a inovativní hrou pro iPhone a iPad, měli byste vědět, že se jedná o hru typu tower tower. Tower Defense nás zve k obraně cíle tak dlouho, jak je to možné, a v tomto případě nenechat se kousnout zombie blížícími se k našemu domu. K tomu budeme mít pomoc všech druhů rostlin a talentů, které pro nás zničí nesmrtelné.

Aktualizace letních nocí

V posledních několika letech Plants vs Zombies obdržel nejrůznější aktualizace, kde jsou implementovány úkoly, piñata, speciální schopnosti, rostliny, sadové zahrady … Ale navzdory všem novinkám, hra si stále zachovává stejnou podstatu originální verze.

Přijíždíme na PvZ2 v letních nocích

Nyní je čas dodat všechny novinky, které nám aktualizace Plants vs Zombies 2 přináší. Od nynějška až do 13. srpna budou hráči moci: Dokončete na úrovni nové úrovně piñata a odemkněte rostlinu zvanou Fragaria (Strawburst).

rostliny-vs-zombie-letní noci (2)

Dále, nové zombie jsou zahrnuty Ohňostroje a piñas jako horké Zombidito na léto, 5 nových kostýmů kolekce a mise z předchozích kapitol: Far Coming, Dark Ages and Wild West.

Navíc se říká, že hráči získají více posilovačů s každým vítězstvím každé úrovně.

La Fragaria je nové speciální tiskové zařízení. Hoďte výbušné jahody na nepřáteleale budeme je muset kliknutím povolit. Můžeme je vyhodit, než plně dorostou, ale tím se sníží poškození zombie. Pokud počkáme, až jahody dospějí, můžeme v jedné explozi porazit více než jednoho nemrtvého.

Továrna Fragaria

Bylinu Fragaria můžete vyzkoušet zdarma a lze ji zakoupit za 4,99 EUR s nákupy v aplikaci.

Stáhněte si Plants vs Zombies 2

Chtěli byste si užít nové úrovně PvZ2? Stažení!

Co si myslíte o nové aktualizaci Plants vs Zombies pro iPhone a iPad? Už jsme to vyzkoušeli a máme to rádi!