Platí za nahrávání videí na YouTube?

Youtube Je to jedna z hlavních platforem multimediálního obsahu. Normálně pro tento typ služby platit za nahrávání videí, dokonce i ve známých.

Dále vám řekneme, proč platí při nahrávání videí na YouTube, jaké jsou jejich požadavky a všechny relevantní podrobnosti.

Po celém světě není malý počet tvůrců obsahu. Žijí nahráváním videí Na YouTube. Možná nerozumíme tomu, jak za to může YouTube platit, ale ve skutečnosti má za sebou lukrativní obchodní model.

Na platformě Google existuje program „partneři“že je to možné vydělávání peněz z videí jdeme nahoru. Naše videa tedy budou zobrazovat reklamy od různých značek a společností, které za to YouTube platí, a my se ujmeme role.

Jak se dostanu do programu „Partner“?

YouTube kdy odešel složitější požadavky být součástí tohoto programu. V současné době jsou požadavky na nahrávání obsahu jako „partnerů“ následující:

  1. Alespoň 1 000 předplatitelů.
  2. 4000 hodin čas Pohled za posledních 12 měsíců.

Jedná se o základní požadavky, které YouTube požaduje Vstupte do programů na vydělávání peněz a zaplaťte nám za nahrávání videí.

Vyděláváte peníze tím, že na Instagramu získáváte spoustu sledujících?

Tento program je založen na kritériích YouTube pro přidávání reklam do našeho obsahu. Tak pro každé video, v závislosti na tématu a zdroji návštěvplus dlouhý seznam proměnných, platí nám víceméně.

Kromě toho, že je kanál individuální velikosti, může do sítě vstoupit kanál určité velikosti. Existují společnosti třetích stran, které platí za reprodukci videí (jakmile se stanou jejich vlastnictvím) a pomáhají tvůrci různými způsoby.

Nejvíce placená témata na YouTube

Jak jsme již zmínili, existuje mnoho témat, kam můžeme nahrávat videa.

YouTube v tomto případě používá algoritmus. Navrhuje a používá motivy pod názvem „Vhodné pro rodinu“To znamená obsah pro celou rodinu.

Tento typ obsahu bude nejlepší platbou za návštěvu v „partnerském“ programu.

Je třeba také poznamenat, že videa (karikatury či jiné), která si mohou malé děti prohlédnout, budou doporučenější než ostatní.

Zbytek témat YouTube je považuje za méně vhodnéméně rad pro ně.

YouTube odstraní videa nenávisti nebo spiknutí

nejhorší hodnocený subjekt kdokoliv obsah jen pro dospělé, ne proto, že se jedná o skutečný erotický obsah (na platformě zakázaný), ale kvůli způsobu, jakým zobrazuje humor nebo používá nevhodný jazyk pro celou rodinu.

Jak dostáváte zaplaceno za nahrávání videí na YouTube?

Takzvaná metoda zpeněžení videa AdSense. Toto je platforma vlastněná společností Google. přidávat reklamy do videí I když je možné použít YouTube i pro svůj vlastní web.

Jednou z otázek, které si můžeme položit jak nám dají peníze na náš bankovní účet těch, které byly vytvořeny ve videích.

Ve službě videa YouTube platí měsíčně podle toho, jak dostaneme minimální částku k provedení převodu. V evropském případě minimální částka k převodu aktuálně platí 70 eur.

Když dosáhneme této částky, můžeme pošlete příjem na náš bankovní účet vyrobeno a bude nám zasláno automaticky každý měsíc, přesáhneme 70 EUR, ale bude to mezi 21. a 26. dnem následujícího měsíce.

Doslova můžeme říci, že YouTube nám neplatí za to, abychom nenahrávali žádná další videa. Místo toho vyděláváme peníze tím, že se připojíme k „přidruženému“ programu a souhlasíme se zobrazováním reklam, ale samozřejmě musíte nejprve nahrát video.

Skutečný příjem však již závisí na mnoha faktorech, například na tom, které značky investují do reklamy na platformě, tématu obsahu, počtu návštěv a zdroji těchto návštěv.

Nesmíme zapomínat, že ve většině případů předplatitelé nepřispívají na kanál YouTubeV AdSense jsou to návštěvy, které generují příjmy, protože možnost sponzorování Youtuberů je využívána velmi málo.

V případě známých youtuberů s mnoha předplatiteli jim některé značky někdy platí za své produkty na kanálech (jako exkluzivní nabídky) nebo dokonce za další spolupráci na sociálních sítích nebo dokonce na událostech po celém světě. nemovitý.

Teď už víš jak Plaťte za nahrávání videí na YouTube, Odvažujete se zkusit štěstí na platformě?

Co jsou videa YouTube ASMR?