Plex byl aktualizován a je nyní k dispozici pro použití s ​​rozdělenou obrazovkou iPadu.

Před několika lety Apple začal přidávat funkce do verze iOS pro iPad, aby ukázal, že iPad není jen velký iPhone. V průběhu let byly přidány kromě rozdělené obrazovky a mnohem většího slotu. nové funkce, které vývojáři postupně přijímají.

Ale, někdy je toto přijetí mnohem pomalejší více, než se od uživatelů očekávalo. Jasný příklad najdete ve funkcích Split View a Scroll, což jsou dvě funkce, které jsou v iOS k dispozici tři roky a jsou hlavní novinkou v nejnovější aktualizaci Plex.

Plex - rozdělená obrazovka iPadu

Tímto způsobem můžeme použít funkci rozdělené obrazovky (Split View) na našem iPadu, abychom si prohlédli naši knihovnu a našli to, co chceme vidět, při prohlížení našich sociálních sítí. Když je čas začít hrát obsah, díky funkcím PiP nám Plex nabízí, Při provádění dalších úkolů s iPadem můžeme snadno zobrazit obsah z plovoucího okna.

Další z funkcí, které nám tato nejnovější aktualizace nabízí, považujeme za pravděpodobné změnit nastavení přehrávání Když odesíláme obsah přes Chromecast. Kromě toho nám také umožňuje upravit polohu titulků při prohlížení obsahu na tomto zařízení nebo podobně.

Kluci na Plexu, využívající výhod spuštění této nové aktualizace opravit spoustu chyb to, co aplikace zobrazuje, například náhodné selhání při přehrávání videa, problémy při změně přehrávače, přehrávání obsahu přes Chromecast …

Plex je k dispozici zcela zdarma přes odkaz, který jsem nechal dole. Správa naší knihovny je skvělá volba, ale pokud chceme z ní vytěžit maximum a reprodukovat obsah, musíme jít k pokladně a zaplatit 5,49 EUR.

Plex: Filmy, TV, hudba a další (AppStore Link)

Plex: Filmy, televize, hudba a další

Plex Inc.

Volný, uvolnit