Plex je nyní k dispozici pro Apple TV 4

JE Apple TV 4 Jeho největší novinkou je, že má svůj vlastní Apple Store. I když v tuto chvíli není mnoho aplikací, v blízké budoucnosti budeme moci dělat prakticky cokoli (co Apple neomezuje). Na něco, co můžeme udělat několik hodin, se bude mnoho uživatelů těšit, a to je, Plex je nyní k dispozici pro Apple TV čtvrté generace.

Pro ty z vás, kteří to nevědí, nám Plex umožňuje hrát naši multimediální knihovnu téměř na jakémkoli zařízení. Samozřejmě, když půjdeme hrát film, který jsme dříve nahráli do Plexu z naší knihovny, bude třeba počítač „serveru“ zapnout, aby jej „klientské“ zařízení mohlo přehrát. Mějte také na paměti něco jiného Bude vyžadováno připojení k internetu jinak nemůžeme hrát naše filmy.

Aplikaci Plex si můžete zdarma stáhnout z obchodu Apple TV App Store čtvrté generace, ale její cena je přelud. Přehrávání streamovaného obsahu. integrovaný nákup on má Cena 4,99 €. Dobrá věc je, že se jedná o univerzální aplikaci a univerzální aplikace jsou nyní kompatibilní s iPhone, iPod, iPad a Apple TV 4, takže nebudete muset nic platit, pokud jste již zaplatili za verzi pro iPhone nebo iPad.

Až dosud existuje aplikace kompatibilní s knihovnami, které jsme nainstalovali do našeho Plexu, ale aplikace, která tento vstup motivuje, je oficiální aplikace. Plex je již k dispozici na řadě konkurenčních zařízení, jailbroken iPhonech a v posledních letech se dostal do App Store. Plex samozřejmě nebyl k dispozici na třech dosud vydaných Apple TV.