Plex pro Apple TV je nyní k dispozici v App Store

Když byla představena Apple TV a jedna z nejočekávanějších pověstí byla potvrzena, že bude mít svůj vlastní App Store, mnozí z nás Čekali jsme na Plex, perfektní aplikaci pro streamování multimediálního obsahu pro iOS (a další platformy), abychom potvrdili, že se dostane do Apple TV.. Čekání skončilo a jen několik dní po celosvětovém vydání nového zařízení Apple je aplikace nyní k dispozici ke stažení.

Aplikace Plex není aktuálně viditelná na domovské obrazovce App Store pro Apple TV. Pokud jste si jej zakoupili na svém zařízení iOS, nejrychlejším krokem je otevřít seznam zakoupených aplikací a najdete jej na kartě „Zábava“. Jinak jej pomocí vyhledávače vyhledejte rychleji, aniž byste museli procházet celým seznamem aplikací v obchodě. Všimněte si, že po stažení musí být server Plex nainstalován na vašem počítači nebo jakémkoli NAS. kompatibilní a funkční. Tyto aplikace si můžete zdarma stáhnout z oficiálních webových stránek Plex.

Plex-Apple-TV01

Po instalaci všeho a konfiguraci knihovny Plex, aplikace s dokonale uspořádanou knihovnou, bude odpovědný za stahování veškerého obsahu metadat každého filmu S informacemi o obálkách, hercích, filmech můžete dokonce vidět upoutávky a obsah „v zákulisí“, který se často nachází v „prémiových“ verzích.

Aplikace Plex také Umožňuje přidat televizní kanály, jako je BBC nebo Apple Trailer ChannelMůžete si prohlédnout náhledy dalších filmů, které budou vydány v HD obsahu.

Absolutně, Aplikace, kterou si žádný z majitelů Apple TV nenechá ujít a toto pojištění bude více než dostatečným důvodem pro mnoho lidí, aby se rozhodli koupit nový „set-top box“ od společnosti Apple.